Susisiekime

Elektros skaitiklių gedimo/pažeidimo priežasčių nustatymo pagal teisiškai patvirtintą metodiką, ir objektyvių išvadų pateikimo paslauga


APIE PROJEKTĄ

Projekto tikslas – sukurti elektros skaitiklių su neveikiančia / neveikiančiomis įtampos ritėmis ir analogiškos paskirties elementų neveikimo priežasčių nustatymo metodiką, ir objektyvių išvadų pateikimo paslaugą.NAUDA

Ikiprekybinio pirkimo metu sukurta metodika ir tyrimo išvadų teikimo paslauga, kuria naudojantis gaunamos objektyvios išvados apie elektros skaitiklių gedimo / pažeidimo priežastis ir sprendžiama aprašyta problema.

Sukurta metodika ir paslauga bus naudojama siekiant nustatyti tikrąsias neveikiančių įtampos ričių / analogiškos paskirties elementų neveikimo priežastis bei atsakomybes dėl tyčia sugadintų elementų. Turint ir plačiai naudojant problemos sprendinį atsiranda galimybė identifikuoti nesąžiningus elektros energijos naudotojus bei kurti patikimas prevencines priemones problemos sukeltų padarinių greitesniam nustatymui.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018 m. II ketv. – 2022 m. IV ketv.


FINANSAVIMAS

Projektas iš dalies finansuotas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-V-835 „Ikiprekybiniai pirkimai LT“.

Projekto įgyvendinimui skirta 97 362,98 EUR ЕS finansinė parama, o bendros projekto investicijos siekė 114 279,98 EUR.

  

 

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).