Susisiekime

Skirstomųjų dujotiekių katodinės saugos priežiūros automatizavimas įdiegiant nuotolinio stebėjimo ir valdymo sistemą


APIE PROJEKTĄ

Projekto tikslas - kuriant pažangią gamtinių dujų skirstymo sistemą, padidinti gamtinių dujų skirstymo sistemos saugumą ir patikimumą.NAUDA

ESO šio projekto metu pakeitė 143 katodines saugos stotis bei įdiegė 438 kontrolinių matavimų kolonėles labiausiai nuo katodinės saugos stočių nutolusiuose ir korozijai rizikingose aplinkose bei įdiegė pažangią programinę įrangą, įgalinančią surinkti informaciją apie katodinę apsaugą, ją analizuoti ir nuotoliniu būdu nustatyti katodinės apsaugos parametrus. Apsaugos nuo korozijos sistemos parametrų nukrypimai nuo nustatytų normų fiksuojami realiuoju laiku ir atitinkamai signalizuojami programinėje įrangoje. Dėl pastarosios priežasties darbuotojai operatyviai gali reaguoti į besikeičiančias situacijas sistemoje ir išvengti avarijų/gedimų skirstymo sistemoje.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2017 m. IV ketv. – 2023 m. III ketv.


FINANSAVIMAS

Projektas iš dalies finansuotas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal  2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto ,,Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-K-107 priemonę „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“.

Projekto įgyvendinimui buvo skirtas 50 % ЕS finansavimas, o bendros projekto investicijos siekė 2 918 821,32 EUR.

  

 

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).