Susisiekime

Energetinis efektyvumas

Efektyviai vartodami elektrą ir dujas galime sumažinti sąskaitas už elektrą ir šilumą. Taip pat efektyvus energijos vartojimas – viena svarbiausių priemonių mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) ir kitų teršalų išmetimą. 

Dešimt senų kaitrinių lempučių pakeisti viena efektyvia? Taip! Juk LED lemputė naudojama žymiau ilgiau nei kaitrinėskleidžia tik šviesą, dėl to veikia efektyviau. 

Paprasti sprendimai neretai atneša didelę vertę. Išbandykite juos ir darbe, ir namuose.  

Energetinis efeektyvumas namams   Energetinis efektyvumas verslui

ESO 2020 m. gruodžio mėn. su Lietuvos Respublikos energetikos ministerija pasirašė Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimą. Juo Bendrovė įsipareigoja šviesti ir konsultuoti vartotojus energijos vartojimo efektyvumo didinimo klausimais taip padedant vartotojams mažinti energijos vartojimo kaštus bei didinti energijos vartojimo efektyvumą. Susitarimuose numatytos švietimo ir konsultavimo priemonės turi padėti suvartoti mažiau energijos savo namuose, taip paskatinant sutaupyti ne mažiau kaip 1 procentą tiekėjo patiektos energijos kiekio jo galutinės energijos vartotojams Lietuvos Respublikoje per ataskaitinius kalendorinius metus. Daugiau apie susitarimą rasitečia (nuoroda). 

Susitarime numatytas priemones galite rasti čia.

2020 m. spalio mėn. „Ignitis grupė“ ir ESO su Energetikos ministerija pasirašė trišalį energijos taupymo susitarimą. Juo ESO iki 2030 m. įsipareigoja sutaupyti ne mažiau nei 1,6 TWh galutinės energijos. Daugiau apie susitarimą rasite čia (nuoroda).

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).