Pasitikėjimo linija

Pasitikėjimo linija – tai galimybė anonimiškai pranešti apie pastebėtus pažeidimus.

Siekiame veikti atsakingai ir darniai, tad savo kasdienėje veikloje netoleruojame jokių korupcijos apraiškų ir pasisakome už sąžiningą verslą bei skaidrų bendravimą su visomis suinteresuotomis šalimis. 

Bendrovėje galioja Antikorupcinė politika – įmonių grupės korupcijos prevencijos dokumentas. Ji taikoma rangovams, tiekėjams, konsultantams, kitiems partneriams ir suinteresuotoms šalims, todėl siekdami vykdyti savo veiklą pagal aukščiausius etikos reikalavimus bei principus, vadovaujantis atvirumo, sąžiningumo ir dorumo standartais, būsime dėkingi, jei pranešite apie pastebėtus pažeidimus ar išsakysite įtarimus dėl jų. Apie galimai neetišką bendrovės darbuotojų ar veiklos partnerių elgesį, diskriminacijos ar korupcijos atvejus bei kitus susirūpinimą keliančius klausimus prašome mums pranešti Pasitikėjimo linijos kontaktais.

Pasitikėjimo linijos kontaktai:
Apie įtariamus pažeidimus galite pranešti:

  • Užpildę šią formą: Pranešimas Pasitikėjimo linijai
  • Elektroniniu paštu [email protected]
  • Palikti įrašą Pasitikėjimo linijos autoatsakiklyje paskambinus telefono numeriuTel. +370 640 88889
  • Atsiųsti paprastu paštu, šiuo adresu: Vilniaus m. sav., Laisvės pr. 10, 04215 Vilnius. Ant voko nurodykite gavėją: UAB "Ignitis grupės paslaugų centras“, Verslo sauga bei įrašykite: pranešimas konfidencialus, voko neplėšti.
  • Pranešimai apie Pažeidimą gali būti teikiami asmeniškai Įmonių grupės kompetentingam subjektui. Asmeniškai teikiama informacija gali būti pateikta tik oficialiu Įmonių grupės darbo laiku;
  • Užpildyti ir pateikti Įstatyme nustatytos formos pranešimą apie pažeidimą arba apie pažeidimą pranešti laisva forma

Šiais kontaktais gali naudotis tiek darbuotojai, tiek visos suinteresuotosios šalys. Pasitikėjimo linija garantuoja pranešėjų konfidencialumą bei atitinka Pranešėjų apsaugos įstatymo reikalavimus. Pranešimuose pateiktos informacijos vertinimą atlieka Bendrovės Verslo atsparumo skyriaus darbuotojai.

Pateikdami savo asmens duomenis, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su bendrovės interneto svetainėje www.eso.lt skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis ir sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei sprendžiant Jūsų pateiktus klausimus. Pateikdami savo duomenis, Jūs taip pat patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o tais atvejais, kai atstovaujate Klientą – esate tinkamai jo (jos) įgalioti tvarkyti ir pateikti bendrovei Kliento asmens duomenis, įsipareigojate tinkamai informuoti Klientą apie jo (jos) duomenų tvarkymą ir teikimą bei prisiimate su tokiu duomenų tvarkymu ir teikimu susijusią atsakomybę. Bendrovė nėra atsakinga už Jūsų perteklinių duomenų pateikimą ir tvarkymą, jei tokius duomenis bendrovei pateikėte per neapdairumą.

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).