Naujų Klientų prijungimo projektų pateikimas

Pateikdami savo asmens duomenis, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Bendrovės interneto svetainėje skelbiamomis Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygomis ir sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi teikiant Jums paslaugas bei sprendžiant Jūsų pateiktus klausimus. Pateikdami savo duomenis Jūs taip pat patvirtinate, kad Jūsų pateikti duomenys yra tikslūs ir teisingi, o Bendrovė nėra atsakinga už Jūsų perteklinių duomenų pateikimą ir tvarkymą, jei tokius duomenis Bendrovei pateikėte per neapdairumą.

Projektai pateikiami ir derinami per Rangovų portalą, prisijungimas  https://rp.eso.lt

Norėdami pateikti dokumentus derinimui, reikės paskyros Rangovų portale. Jeigu paskyros dar neturite – užsiregistruokite. Naują vartotojo paskyrą Rangovų portale gali sukurti ir kiti juridiniai bei fiziniai asmenys.

Projektų derinimo trukmė

Projekto derinimas, nuo jo pateikimo per Rangovų portalą, užtrunka 5 darbo dienas. Kai projektas grąžinamas tikslinimui, ir iš projektuotojo gavus patikslinimą, projektas derinamas arba pastabos pateikiamos, taip pat, per 5 darbo dienas.

Įrengiantiems elektrines, kurių galia yra didesnė nei 100 kW – pirmą kartą derinimui pateiktus pirminius techninius sprendinius vertiname ilgiau (iki 30 d. d.), tokiu atveju, su projekto rengėju susisiekiame papildomai.

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).