Garantinio dujų tiekimo kainos

Buitiniams vartotojams garantinis gamtinių dujų tiekimas užtikrinamas kai gamtinių dujų tiekimo įmonė nevykdo prisiimtų įsipareigojimų tiekti gamtines dujas su vartotojais sutartomis sąlygomis arba kai tiekimo įmonei leidimo verstis tiekimo veikla galiojimas yra sustabdomas ar panaikinamas.

ESO pradėjus vykdyti garantinį tiekimą buitiniams vartotojams, ataskaitinio mėnesio garantinio tiekimo kaina bus paskelbiama ne vėliau kaip likus vienam mėnesiui iki sąskaitų už gamtines dujas pateikimo vartotojams.

Garantinio gamtinių dujų tiekimo paslaugos kaina buitiniams vartotojams

Vartotojams, kuriems užtikrinamas garantinis gamtinių dujų tiekimas, garantinio tiekimo kaina apskaičiuojama vidutinei praėjusio ataskaitinio mėnesio gamtinių dujų biržos kainai, susiformavusiai Lietuvos gamtinių dujų biržoje, pritaikius koeficientą 1,25.

Apskaičiuojant galutinę kainą vartotojams už patiektas gamtines dujas atitinkamai pridedamos taikytinos gamtinių dujų perdavimo, skirstymo, tiekimo saugumo dedamosios kainos.

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).