Elektros prietaisų priežiūra ir gedimai

Elektros tinklo nuosavybės riba tarp ESO ir vartotojo (gamintojo) elektros įrenginių nurodoma elektros tinklų nuosavybės ribų akte ir (ar) sudarytoje prijungimo paslaugos sutartyje. Dokumentus galite rasti prisijungus prie ESO savitarnos svetainės.

ESO aptarnauja tinklus ir įrenginius, esančius iki nuosavybės ribos vietos, o Jums nuosavybės teise priklausančiais elektros tinklais, namų elektros instaliacija (laidais, kabeliais, prietaisų įjungimo lizdais, apšvietimo sistema) ir naudojamais elektros prietaisais pasirūpinti turite patys. Jeigu pastebėjote, kad vidiniame tinkle įvyko gedimas, turite jį pašalinti. Tai galite padaryti pasirinkę elektriką ar elektriko paslaugas siūlančią įmonę, turinčius Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos išduotą atestatą.

Teisę elektros skaitiklius tikrinti ir prižiūrėti turi ESO.

Elektros skaitiklio priežiūra nemokama. Kad galėtume tai daryti, Jūs turite suteikti galimybę ESO darbuotojams laisvai prieiti prie jūsų objekte įrengto ESO elektros skaitiklio.

Pastebėję elektros skaitiklio gedimą, registruokite sutrikimą internetu arba nemokamu tel. 1852. 

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).