Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba
Dingus elektrai

Kaip mokėti už elektrą?

Pasitikrinkite, ar gavote teisingą mokėjimo informaciją

Balandžio 5-6 dienomis dėl techninės klaidos el. paštu maždaug 80 tūkst. klientų buvo išsiųstos klaidingos mokėjimo sumos, kurios nebūtinai yra didesnės. Klientus apie tai jau informavome asmeniškai. Taip pat primename, kad tikslias sąskaitas visuomet galite rasti www.manogile.lt. Jei jau apmokėjote sąskaitą su netikslia suma, galite sumokėti skirtumą dabar arba tiesiog laukti kito mėnesio sąskaitos, į kurią bus įtraukta susidariusi permoka ar nepriemoka. Atsiprašome už nepatogumus.

 

Už elektrą, dujas ir kitas paslaugas atsiskaitykite paprasčiau, nenaudodami popierinės knygelės!

Atsiskaitymo knygelė nėra mokėjimą patvirtinantis dokumentas, tai – tik užrašų knygelė.

Atsisakydami jos, mes kartu saugosime gamtą, neeikvodami jos išteklių. Taip pat sutaupysime energijos, kuri reikalinga knygelėms pagaminti. Mokėtinas sumas galite pasižymėti laisva forma, užrašams  galite naudoti mūsų parengtą lapą užrašams.

Pasirinkite Jums patogiausią atsiskaitymo būdą:

Dažniausiai užduodami klausimai

„Jums mokėti nereikia“. Kodėl taip sako įmokų surinkėjas?

Jei įmokų surinkėjas sako, kad Jums mokėti nereikia, vadinasi, turite permoką.

Ką daryti toliau?

Mokant už elektrą: patikrinkite paskutiniame įmokos priėmimo kvite esantį apmokėtą rodmenį. Jei rodmuo yra didesnis, nei rodo Jūsų skaitiklis, šiuo metu Jums nieko daryti nereikia. Mokėjimus tęskite, kai Jūsų skaitiklis viršys kvite esantį rodmenį.

Mokant už dujas: nemokėkite, tik deklaruokite skaitiklio rodmenis kol permokos neliks. Deklaruoti ir sužinoti permokos dydį galite ir prisijungę prie www.manogile.lt

Nesutampa rodmuo? Jūs žinote vieną, o įmokų surinkėjas sako kitą?

Rodmuo NUO gali nesutapti, jei anksčiau mokėjote netiksliai – pavyzdžiui, pasikeitus kainoms pritaikėte ne tą elektros kainą. Tikslų apmokėtą rodmenį rasite paskutiniame iš įmokų surinkėjo gautame kvite.

Mokestis už bendrąsias reikmes. Kaip ir kada jį mokėti?

Nuo šiol mokestis už bendrąsias reikmes bus automatiškai įtraukiamas į mokėtiną sumą, kurią sužinosite įmokos priėmimo vietoje. Mokestis už sausio mėnesio bendrąsias reikmes bus įtrauktas į  kovo mėnesio mokėtiną sumą, už vasarį – į balandžio ir taip toliau.

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba
Dingus elektrai