Susisiekime

Dujinių įrenginių ir prietaisų perkėlimas, keitimas ir naujų įrengimas

Ši paslauga skirta klientams, kurie nori iškelti ESO priklausantį dujų tinklą.

SVARBU: jeigu vartojote dujas prieš ir norėsite vartoti jas po ESO dujų tinklo iškėlimo, tikėtina, Jums reikės pateikti paraišką „Dujinių įrenginių ir prietaisų perkėlimas, keitimas ir naujų įrengimas“ (daugiau skaitykite čia). Jei prieš dujų tinklo iškėlimą nevartojote dujų, bet po iškėlimo norėsite pradėti vartoti, turėsite įsirengti požeminį ir pastato dujotiekius. Tai galite padaryti pasirinkdami savo įmonę (rangovą) arba paslaugą užsisakydami iš ESO (daugiau skaitykite čia).

Prieš teikiant paraišką ESO dujų tinklo iškėlimui, prašome iš anksto pasirūpinti reikiamais dokumentais:

  • Pastato ir žemės sklypo bendrasavininkių laisvos formos sutikimu (dokumento pavyzdys čia). Jei turtą valdote kartu su sutuoktiniu, bendrasavininkių sutikimo nereikia.
  • Laisvos formos įgaliojimu, jei paraišką pildote ne kaip įmonės savininkas.
  • Situacijos planą su pažymėta pageidaujama dujų skaitiklio įrengimo vieta. Plano pavyzdį matysite čia. Jeigu reikės pagalbos, mūsų komanda Jus pakonsultuos nemokamu tel. 1852
  • Dujų skirstymo sistemos rekonstravimo projektu (jeigu turite, bet neprivaloma).
  • Statybos leidimu (jeigu turite, bet neprivaloma).

Norite užsisakyti paslaugą? 

Pateikite paraišką ESO savitarnoje

Kviečiame prisijungti prie ESO savitarnos ir greitai bei patogiai pateikti paraišką „ESO dujų tinklo iškėlimas kliento prašymu“.

Jeigu ESO dujų tinklo iškėlimo projektą rengsite Jūs, pildant paraišką prašome nurodyti, kad reikalingos „Projektavimo sąlygos“, jei ESO – „Prijungimo sąlygos“.

 

Viskas, ką turite žinoti apie projektavimo darbus  
Projektą rengia KLIENTAS

Klientas arba Kliento pasirinktas projektuotojas pagal išduotas projektavimo sąlygas turės parengti ESO dujų tinklo iškėlimo projektą, jį suderinti su ESO ir kitomis atsakingomis institucijomis.

Dažniausiai projektai derinami su savivaldybe, kaimynais, per kurių žemę tiesiamas dujotiekis, Nacionaline Žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, „Telia“, Jūsų gyvenvietės vandens tiekėju, šilumos tinklais, Kultūros paveldo departamentu bei kelių direkcija, Sodų bendrijomis.

Parengtą ir suderintą projektą turėsite atsiųsti el. paštu [email protected]

Projektą rengia ESO

Projektą parengsime ir su atsakingomis institucijomis suderinsime mes.

Parengsime Paslaugos sutartį ir išankstinio mokėjimo sąskaitą

Jei projektą rengsite Jūs, per 3 d. d. nuo paraiškos patvirtinimo pateiksime Projektavimo sąlygas ESO dujų tinklo iškėlimo projektui parengti.

Pagal numatytas Projektavimo sąlygas turėsite parengti ESO dujų tinklo iškėlimo projektą, jį suderinti su ESO ir atsakingomis institucijomis bei pateikti mums el. paštu [email protected]. Kai peržiūrėsimeJūsų projektą, per 20 k. d. parengsime ESO dujų tinklo iškėlimo kliento prašymu paslaugos sutartį ir išankstinio mokėjimo sąskaitą.

Jei projektą rengs ESO, per 20 k. d. nuo paraiškos pateikimo parengsime ESO dujų tinklo iškėlimo kliento prašymu sutartį ir išankstinio mokėjimo sąskaitą.

Su sutarties bendrosiomis sąlygomis prašome susipažinti čia.

Atkreipiame dėmesį, kad paslaugos kaina bus paskaičiuota kiekvienam klientui individuliai, įvertinus tik jo paraišką bei pritaikius tinkamiausius techninius sprendimus. Pagal LR Energetikos įstatymo 15 str. 4 d. klientas turi apmokėti visas ESO dujų tinklo iškėlimo metu ESO patirtas išlaidas (100 proc.). Daugiau skaitykite čia.

Projektavimo / rangos darbų vykdymas

Kai tik gausime įmoką, nurodytą išankstinio mokėjimo sąskaitoje, bus pradedami vykdyti projektavimo ir rangos darbai.

Pateiksime galutinę PVM sąskaitą-faktūrą paslaugos apmokėjimui

Galutinę paslaugos kainą, užbaigus iškėlimo darbus, galime apskaičiuoti tik sulaukę sąskaitos iš VĮ Registrų centras už apsaugos zonos ir žymų registravimą. Tai gali užtrukti iki 60 kalendorinių dienų.

Atlikus visus darbus, parengsime galutinę paslaugos PVM sąskaitą-faktūrą. Jei po atliktų darbų susidarys permoka, ją grąžinsime Jums į tą pačią sąskaitą, iš kurios atlikote mokėjimą, jei susidarys nepriemoka, prašysime Jūsų sumokėti papildomai.  

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).