Susisiekime

Įtampos kokybė

Žemėlapyje pateikiama informacija apie įtampos kokybės parametrus 110/35/10kV, 110/10 kV, 110/6 kV transformatorių pastotėse, kuriose yra sumontuoti elektros energijos kokybės analizatoriai. Informacija yra skirta vartotojams ir investuotojams apie įtampos kokybę transformatorių pastočių vidutinės įtampos šynose.

 

Įtampos kokybė, kurią ESO turi užtikrinti, yra apibrėžta LST EN 50160 standarte. Tačiau klientai gali įgyvendinti techninius sprendimus, kurie leidžia užtikrinti aukštesnę elektros energijos kokybę nei numatyta standarte.

Dėl aukštos kokybės įtampos užtikrinimo paslaugų galite kreiptis į žemiau išvardintus tiekėjus:

Lietuvos energetikos institutas
Dr. Virginijus Radziukynas
+370 610 46809
[email protected]

Kauno Technologijos Universitetas

Energetikos Projektai, UAB

 

Įtampos svyravimų grafinė tipologizacija pagal LST EN 50160 standartą 

Technologijos įtampos kokybės užtikrinimui

Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS)

Įrenginiai, skirti elektros energijos kaupimui, kuriuos sudaro valdymo, galios elektronikos ir akumuliatorių baterijų technologijos.

Įrenginiai, skirti elektros energijos kaupimui, kuriuos sudaro valdymo, galios elektronikos ir akumuliatorių baterijų technologijos.

Įrenginiai, skirti elektros energijos kaupimui, kuriuos sudaro valdymo, galios elektronikos ir kondensatorių baterijų technologijos.

Smagratinės energijos kaupimo sistemos

Įrenginiai, skirti elektrinės energijos vertimui mechanine energija, kuri esant poreikiui verčiama elektros energija. Šiuos įrenginius sudaro valdymo, galios elektronikos bei generatorių (sinchroninių arba asinchroninų)  technologijos.

Generatoriai Įrenginiai, skirti elektros energijos gamybai, kur kuro energija verčiama mechanine energija, ši elektrine. Šiuos įrenginius sudaro vidaus degimo variklių, sinchroninių generatorių ir valdymo technologijos.
Sistemos: pvz. smagratinė energijos kaupimo sistema ir generatorius

Sistemos, kurias sudaro kompleksiniai sprendimai, integruojant keletą skirtingų įrenginių su skirtingomis charakteristikomis;

Pastaba: Galimi ir kiti techniniai sprendimai, pvz. naudoti įtampos reguliatorius arba stabilizatorius 

Jeigu Jūsų įmonė teikia aukštos kokybės įtampos užtikrinimo paslaugas dėl įtraukimo į tiekėjų sąrašą prašome susisiekti el. paštu [email protected]

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).