Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Nauja elektros skirstymo tinklo valdymo sistema


APIE PROJEKTĄ

ESO diegia naują elektros skirstymo tinklo valdymo sistemą. Įdiegus sistemą, elektros skirstymo tinklo valdymas bus sukoncentruotas Vilniuje ir Kaune.  Naują valdymo sistemą sudaro nuotolinio įrenginių valdymo ir informacijos iš įrenginių perdavimo sistema SCADA bei įvairūs elektros tinklo valdymo moduliai – darbų planavimas, tinklo optimizavimas, gedimų lokalizavimo.

Dabar dispečeriai vienu metu naudoja kelias informacines sistemas. 



NAUDA

Naujoji sistema – tai šiuolaikiškas ir efektyviausias darbo įrankis ESO dispečeriams. Jos pagalba realiu laiku stebėsime ir valdysime tinklą. Tokiu būdu kur kas lengviau bus galima nustatyti gedimo vietą, ją lokalizuoti ir dar greičiau atnaujinti elektros tiekimą. Tai dar vienas mūsų žingsnis išmanaus tinklo link.

Moderni sistema taip pat leis užtikrinti kokybiškesnį elektros energijos tiekimą ir skirstymą, didesnį tinklo patikimumą.

 


DARBAI

Nauja elektros skirstymo tinklo valdymo sistema bus diegiama dviem etapais. Pirmąjį sistemos diegimo etapą planuojama baigti 2017 m. ketvirtąjį ketvirtį, o iki 2018 metų pabaigos planuojama baigti visus diegimo darbus.

RANGOVAS

„IGE Energy Management Services Limited“ su partneriais Lietuvoje.

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba