Didžiagabaritinio krovinio gabenimas Lietuvoje

Sveiki,

gavote šį SMS pranešimą, kadangi balandžio 24 – balandžio 28 dienomis į ORLEN Lietuva, AB patalpas, esančias šalia Mažeikių iš Klaipėdos bus transportuojamas stambiagabaritis krovinys. 

Jūsų objektas yra prijungtas prie tinklų, kurie ribojasi su krovinio gabenimo maršrutu. Kadangi krovinio dydis neįprastas, kelio ruožuose, kuriuose oro linijos kliudys pravažiuoti transportui, numatomi elektros energijos atjungimai iki 10 valandų. Siekiant išsaugoti elektros tinklų infrastruktūrą, oro linija bus išardoma ir elektros energijos tiekimas, laikinai, bus atjungiamas. Po to, kai krovinys pravažiuos – elektros energijos tiekimas bus atstatomas.

Apie planuojamus atjungimus informuosime jus likus 5 k. d. iki darbų pradžios, nurodant numatomų darbų datą ir trukmę. Dėl krovinio gabaritų ir judėjimo apribojimų galimi maršruto atsilikimai, dėl kurių numatyti atjungimo laikai gali keistis. Tiksliausią informaciją apie numatomą elektros energijos atjungimą atsiųsime gavę tikslią informaciją iš ORLEN Lietuva, AB apie krovinio gabenimo eigą.

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).