Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Registracija į darbo grupes

ESO duomenų platformos vystymo komanda siekiant išgryninti profesionalių elektros rinkos dalyvių poreikius, susijusius su projekto įgyvendinimu iki 2023 metų pabaigos inicijuoja susitikimus su rinkos dalyviais.

Verslo poreikiui gryninti pasirinktas darbo grupių modelis. Grupių tikslas yra palengvinti įvairių energetikos rinkos dalyvių ir suinteresuotų šalių diskusijas, dalijimąsi žiniomis, standartų, duomenų ir DH sąveikos kūrimą, siekiant suformuoti verslo reikalavimus ateities modulių įgyvendinimui.

Duomenų mainų platforma leis elektros energijos vartotojams kontroliuoti savo duomenis, kad jie galėtų greitai, saugiai ir lengvai dalintis su patikimomis trečiosiomis šalimis. Tai leis trečiosioms šalims kurti naujus produktus ar patobulinti esamas paslaugas bei padėti klientams „įdarbinti“ duomenis siekiant energetinio efektyvumo.

Šiuo metu nėra standartizuoto būdo dalintis energetikos duomenimis su trečiosiomis šalimis. Siekiama sukurti paprastą būdą dalintis elektros duomenimis su trečiosiomis šalimis, kuris turi būti saugus, vienodo standarto ir duomenų perdavimas grįstas vartotojo sutikimu. Darbo grupėse svarstysime kokia optimaliausia apimtimi ir prioritetu įgyvendinti verslo poreikius trumpalaikėje ir ilgalaikėje perspektyvoje. Remiantis darbo grupių rezultatais, projekto komanda analizuos esamų sistemų duomenų prieigos įgalinimo galimybes projekto apimtyje bei inicijuos teisinį reguliavimo įgalinimą, jeigu prireiks pokyčių susijusių su duomenų atvėrimu ar naujų rinkos dalyvių įvedimu.

Kviečiame registruotis į darbo grupę, kurioje pirmo susitikimo metu sieksime apsibrėžti siekiamus tikslus ir darbo eigą bei projekto komanda pristatys keletą duomenų panaudojimo pavyzdžių.

Registruotis kviečiame iki 2021 m. birželio 28 d. 

Pirmi nuotoliniai MS Teams susitikimai vyks 2021 m. liepą.

Registracijos formoje prašome užpildyti šiuos laukus:

Vardas Pavardė

El. pašto adresas

Mobilus telefono numeris

Atstovaujama organizacija

Rinkos dalyvis / rolė (pvz. tiekėjas, AEI plėtotojas, mokslo institucija, produktų kūrėjas)

Kokios temos jums yra aktualios ir kodėl?

Nurodykite konkrečius duomenis, duomenų rinkinius, kuriuos norėtumėte gauti su kliento sutikimu?

Ar galite pateikti duomenų panaudojimo pavyzdžių iš savo veiklos srities, kurie šiuo metu sunkiai pasiekiami?

Kokią vertę klientui kuria jūsų teikiamos paslaugos?

Nurodykite laikotarpius, kuomet negalėsite sudalyvauti darbo grupių susitikimuose?

Koks laikas susitikimams būtų patogiausias?

 

Pateikdami duomenis registracijos formoje Jūs sutinkate, kad ESO tvarkytų jūsų duomenis vadovaudamasis ESO privatumo politika. Su ja susipažinti galite čia: https://www.eso.lt/lt/privatumas.html

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba