Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Energetinis efektyvumas

Efektyvus energijos vartojimas – viena svarbiausių priemonių mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų ir kitų teršalų išmetimą.

Lietuva siekia nuo 2014 iki 2020 metų sutaupyti beveik 11,7 TWh energijos. Prie to prisideda ir daugelis šalies įmonių. Lietuvai – tai būdas išmokti vartoti atsakingiau ir prisidėti prie Europos Sąjungos narių įsipareigojimų. Verslui – galimybė sumažinti veiklos kaštus.

2017 m. spalio mėn. Energetikos ministerija ir ESO pasirašė susitarimą dėl energijos sutaupymų (nuoroda į pranešimą). Susitarime išvardintos energijos taupymo iniciatyvos, kurias įgyvendindama ESO padės šalies gyventojams ir verslui iki 2020 m. sutaupyti 1,6 TWh energijos. 

ESO 2019 m. spalio mėn. su Lietuvos Respublikos energetikos ministerija pasirašė Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimą.

Bendrovė įsipareigojo šviesti ir konsultuoti garantinio tiekimo vartotojus energijos vartojimo efektyvumo didinimo klausimais taip padedant vartotojams mažinti energijos vartojimo kaštus bei didinti energijos vartojimo efektyvumą.

Pagal susitarimą 2019 ir 2020 m. ESO įsipareigojo informaciją apie efektyvų energijos vartojimą teikti savo interneto svetainėje, skelbti energijos taupymo patarimus spaudoje ir spaudiniuose, klientams teikti palyginamąsias analizes kartu su energijos taupymo patarimais.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

Mes manome, kad efektyvus energijos vartojimas – pažangos ženklas. Todėl įkūrėme Pažangios energijos klubą ir kviečiame Lietuvos įmones prisidėti prie geresnės ateities kūrimo! 

Pažangios energijos klubo nariai ne tik prisideda prie aplinkos tausojimo, bet ir gauna papildomų naudų, daugiausiai – per įvairias viešinimo ir dalinimosi patirtimi iniciatyvas.

Visą informaciją apie Pažangios energijos klubą bei jo narius, taip pat daugybę naujienų ir energetinio efektyvumo finansavimo sprendimų rasite klubo svetainėje www.pazangienergija.lt. Tapkite Pažangios energijos klubo nariu!

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba