Susisiekime

Informavimas apie planuojamą dujų srauto nutraukimą

Darbai atliekami Kliento dujų sistemoje

Darbai atliekami kliento dujų sistemoje:

Rangovai, atliekantys Kliento dujų sistemos techninės priežiūros, rekonstravimo, remonto ar naujos sistemos prijungimo darbus, kai dujų srautas Klientų sistemose nutraukiamas bent vienam esamam Klientui, apie numatomus darbus ir dujų srauto nutraukimo laiką bei trukmę Rangovas privalo informuoti klientus ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (Toliau – Bendrovė) , trumpuoju numeriu 1804, ne vėliau kaip prieš 5 kalendorines dienas iki darbų pradžios.

Nutraukus dujų srautą Klientams ir iš anksto neinformavus Bendrovės ir klientų, Bendrovė kreipsis į Valstybinę energetikos reguliavimo tarybą dėl teisės aktų nesilaikymo ir vartotojų teisių pažeidimų

Darbai atliekami AB "Energijos skirstymo operatorius" priklausančioje dujų skirstymo sistemoje

Rangovai atliekantys darbus AB „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau – Bendrovė) užsakymu, kurių atlikimui reikalingas esamų Klientų atjungimas, privalo Bendrovę informuoti nustatytais terminais:

  • Remonto, defektų šalinimo ar DSRĮt montavimo/keitimo darbai. Rangovai informuoja* Bendrovę ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas + klientų informavimo terminas (5 kalendorinės dienos)1 iki darbų pradžios.
  • Naujų klientų dujų sistemų prijungimas arba Bendrovės skirstymo sistemos rekonstrukcijos darbai. Rangovai informuoja* Bendrovę ne vėliau kaip prieš 4 darbo dienas + klientų informavimo terminas (5 kalendorinės dienos)1 iki darbų pradžios.

Klientus informuoja Bendrovė. Rangovai darbų vykdymo vietose iškabina skelbimus laikantis Kliento informavimo terminų. Skelbimų formos suderinamos su Bendrove.

Nutraukus dujų srautą Klientams ir iš anksto neinformavus Bendrovės ir Klientų, Bendrovė privalės taikyti sutartiniuose įsipareigojimuose numatytas sankcijas.

 

* Bendrovė informuojama el. paštais pagal regionus:

Vilnius:  [email protected]

Kaunas:  [email protected]

Klaipėda:  [email protected]

Šiauliai:  [email protected]

Panevėžys:  [email protected]

 

1 Gamtinių dujų įstatymo 57 straipsnio 6 dalis https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.0C5C33AA865C/asr

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).