Susisiekime

Išmaniųjų skaitiklių diegimas

Sveiki,

gavote SMS pranešimą, kadangi Lietuvoje šiuo metu vyksta išmaniųjų skaitiklių I–asis diegimo etapas.

Jūsų objekte suplanuotas elektros energijos apskaitos prietaiso keitimas. Darbus atliks ESO įgaliotas rangovas, kuris susisieks su Jumis SMS žinute arba skambučiu ir praneš apie planuojamą darbų atlikimo datą.

Kadangi apskaitos prietaisas yra lauke, ESO rangovo darbuotojai nederins individualaus darbų atlikimo laiko ir Jūsų dalyvavimas keitimo metu nėra būtinas. Todėl prašome užtikrinti laisvą priėjimą prie elektros skaitiklio, kad ESO rangovas galėtų atlikti darbus netrukdomai. Apskaitos prietaiso keitimo metu laikinai (iki 15 min.) bus nutrauktas elektros energijos tiekimas.

Jei anksčiau atsiskaitydavote pagal vidutinį suvartojimą, rekomenduojame deklaruoti rodmenis pagal esamo skaitiklio parodymus jau dabar, kad būtumėte tikri, jog gausite teisingai apskaičiuotas sąskaitas už savo faktinį elektros energijos suvartojimą. Taip pat, rekomenduojame nufotografuoti senojo skaitiklio rodmenis. Tuomet turėsite galimybę palyginti savo užfiksuotus rodmenis su tais, kuriuos nurašys darbuotojas skaitiklio keitimo metu.

Įdiegus išmanųjį skaitiklį, suvartotos elektros energijos rodmenys bus nuskaitomi nuotoliniu būdu, todėl Jums nebereikės jų deklaruoti. Duomenis apie suvartotą elektros energiją ESO savitarnoje galėsite matyti jau kitą dieną po to, kai gausite pranešimą apie įdiegtą išmanųjį skaitiklį. Apie tai informuosime el. paštu arba SMS žinute, arba paliksime popierinį pranešimą.

Daugiau informacijos apie Išmaniųjų skaitiklių projektą ir jo naudą galite rasti internete, adresu: www.ismaniejiskaitikliai.lt.

ESO

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).