Susisiekime

Karjera

Kviečiame dirbti su mumis, ESO – didžiausioje Baltijos šalyse energetikos įmonių „Ignitis grupė“ bendrovėje. Tai pažangiausiai valdoma valstybės įmonių grupė. Tokią ją kuriame kasdien, žingsnis po žingsnio, drauge su savo darbuotojais.

ESO mes užtikriname patikimą gyvybiškai svarbios energijos tiekimą gyventojams ir įgyvendiname ypatingus šalies mastu projektus. Mūsų darbai įdomūs, atsakingi, kupini iššūkių, o siekiantiems – ir galimybių visoje grupėje.

Siekiame, kad mūsų organizacijoje darbuotojams būtų gera dirbti ir tobulėti. Mūsų darbuotojai užauga, sukaupia unikalios patirties, tampa aukščiausios kvalifikacijos specialistais, ekspertais, ugdančiais vadovais ir lyderiais. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir lai ši kelionė prasideda! Laukiame Jūsų! 

ESO energetikai: patirtis, rūpestis, profesionalumas!
Jūsų dėmesiui - filmukas apie juos!

  Visus „Ignitis grupės“ darbo pasiūlymus galite peržiūrėti čia: Darbo pasiūlymai. 

 DARBO PASIŪLYMAI Praktika „Ignitis grupės“ įmonėse

 

Atrask save energetikoje!

#EnergySmartSTART programa vienija įvairias energetikos įmonių iniciatyvas, kurių tikslas – sudominti ir įtraukti žmones į energetikos kūrimą. Mes už pasaulį, kuris saugus, žalias, išmanus, tvarus – ne tik mums, bet ir kartoms po mūsų. Prisijunkite ir kurkime jį drauge! Sužinoti daugiau.

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).