Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba
Dingus elektrai

Deklaravimas ir atsiskaitymas

Informuojame, kad nuo 2017 metų gruodžio 1 d. Druskininkų raj. sav. veiklą pradėjo naujas gamtinių dujų tiekėjas – UAB „Lietuvos dujų tiekimas“.

Vadovaujantis Gamtinių dujų įstatymo 39 straipsnio 5 dalies 5 punktu, atsiradus gamtinių dujų tiekėjui ir vartotojui sudarius gamtinių dujų tiekimo sutartį su šiuo tiekėju, garantinis gamtinių dujų tiekimas vartotojams nutraukiamas. Atsižvelgdamas į tai, AB „Energijos skirstymo operatorius“ informuoja, kad garantinis gamtinių dujų tiekimas nuo 2018 m. sausio 1 d. nėra užtikrinamas.

Jeigu esate sudarę gamtinių dujų tiekimo sutartį su UAB „Lietuvos dujų tiekimas“, skaitiklio rodmenį deklaruokite savitarnos portale www.manogile.lt.

Jeigu nesate sudarę sutarties su UAB „Lietuvos dujų tiekimas“, dėl sutarties sudarymo kreipkitės el. paštu info@eso.lt arba klientų aptarnavimo telefonu 1802*

AB „Energijos skirstymo operatorius“, kaip gamtinių dujų infrastruktūros Druskininkuose valdytojas, ir toliau rūpinsis gamtiniu dujų tiekimo patikimumu, dujų apskaitos prietaisais ir naujų gamtinių dujų vartotojų prijungimu.

„Lietuvos dujų tiekimas“ yra gamtinių dujų tiekimo įmonė, kuri, kaip ir ESO, priklauso „Lietuvos energijos“ įmonių grupei. Plačiau apie UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ rasite tinklapyje www.ldtiekimas.lt

*Pokalbiai numeriu 1802 iš mobiliojo ryšio operatorių Bitė, Tele2 ir Telia numerių yra apmokestinami 0,09 Eur/min. tarifu. Skambinant iš fiksuotojo Telia ryšio numerio taikomas 0,04 Eur vienkartinis sujungimo mokestis, o skambutis apmokestinamas 0,08 Eur/min. tarifu. Skambučių kainos iš kitų (nepaminėtų) operatorių numerių teiraukitės savo ryšio operatorių.

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba
Dingus elektrai