ESO dujų sistemos pertvarkymas su savo pasirinktu rangovu (Fast track)

„Fast track“ – kas tai?  

„Fast track“ - greitesnis (angl. fast-track) ESO dujų sistemos pertvarkymas, kai projektavimo ir rangos darbus atlieka pats klientas su savo pasirinktu rangovu.

Šiuos pokyčius reglamentuoja Naujų gamtinių dujų perdavimo ir skirstymo sistemų, suskystintų gamtinių dujų sistemų, gamtinių dujų saugyklų, tiesioginių vamzdynų ir biodujų gamybos įrenginių prijungimo prie veikiančių gamtinių dujų perdavimo ar skirstymo sistemų, jų perkėlimo ar rekonstravimo tvarkos ir sąlygų aprašas (skaityti čia).

SVARBU: už atliktus darbus jūs atsiskaitysite pilnai (100%) savo pasirinktam rangovui

  1. Jūs įsipareigojate būti atsakingi visais atvejais už projekto parengimą.
  2. Norėdami pasirinkti savo rangovą, turėsite užpildyti sutikimą (sutikimo formą galite atsisiųsti čia), kad renkatės savo rangovą, kuris atliks dujų sistemų pertvarkymo darbus. Užpildytą sutikimą siųskite [email protected] Sutikimas turėtų būti pateikiamas po projekto suderinimo su ESO.
  3. Rangos darbus patikėkite tik reikiamą kvalifikaciją turintiems rangovams. Rangovų sąrašą, kurie turi technines kvalifikacijas dirbti ESO skirstomuosiuose tinkluose galite atsisiųsti čia.
  4. Jeigu pasirinksite kitą rinkoje esantį rangovą, kurio rangovų sąraše nėra, jūsų pasirinktas rangovas gali kreiptis per centrinį viešųjų pirkimų portalą (CVPP) dėl kvalifikacijos dirbti ESO skirstomuosiuose tinkluose patvirtinimo.
  5. Gavus sutikimą įvertinsime kliento ir rangovo sutartą darbų atlikimo terminą ir kainą.
  6. Prašysime pasirašyti Trišalę sutartį tarp ESO, kliento ir kliento rangovo. Pateikiame susipažinimui Trišalės sutarties bendrąsias sąlygas: 

Trišalės sutarties bendrosios sąlygos

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).