Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Paraiškų stebėsena

Norime Jums būti patogūs ir paprasti, kad visą pateiktų paraiškų informaciją galėtumėte rasti vienoje vietoje, todėl pradedame vykdyti paraiškų stebėsenos perkėlimą iš manoelektra.lt į naująją ESO savitarną mano.eso.lt.

Tam, kad prie esamų pokyčių Jūs jaustumėtės patogiai, paraiškų stebėjimo perkėlimą suskirstėme į etapus ir dalinamės su Jumis detalia informacija, kokie pokyčiai Jūsų laukia:

  • etapas – nuo vasario 26 d. prisijungę ESO savitarnoje „Paraiškos“ skiltyje galėsite ne tik pateikti naują paraišką, bet matysite ir visais kanalais pateiktų paraiškų sąrašą, jų būsenas bei pradėtas arba nebaigtas pildyti paraiškas. Stebėsena manoelektra.lt bus vis dar aktyvi.
  • II etapas - nuo balandžio 9 d. prisijungę prie ESO savitarnos „Paraiškos“ skiltyje matysite ne tik pateiktas paraiškas ir jų būsenas, bet galėsite atsidaryti kiekvieną paraišką, stebėti jų statusus, valdyti pateiktą informaciją (palikti komentarus, pridėti dokumentus, patvirtinti sutartis), atlikti apmokėjimus. Stebėsena manoelektra.lt bus visa dar aktyvi.
  • III etapas - nuo birželio 3 d. manoelektra.lt yra uždaroma ir nebus pasiekiama. Visas pateiktas paraiškas galėsite stebėti ir valdyti jų informaciją tik prisijungę į savo paskyrą ESO savitarnoje.

SVARBU: rūpindamiesi Jūsų duomenų saugumu ir atsižvelgiant į asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiuose teisės aktuose nustatytus asmens duomenų tvarkymo reikalavimus, stebėti paslaugos suteikimo etapus ir valdyti pateiktos paraiškos informaciją gali tik objekto savininkas arba jo įgaliotas asmuo, todėl paraiškų stebėsena nebus pasiekiama kitiems asmenims: statytojams, rangovams.

Jeigu dar neturite susikūrę ESO savitarnoje paskyros, kviečiame nelaukti birželio 3 d. ir susikurti paskyras iš anksto.

Naujos paskyros sukūrimas ESO _ Privatiems klientams. Atsisiųskite pdf formatu. 

Naujos paskyros sukūrimas ESO _ Verslo klientams. Atsisiųsite pdf formatu.

Dažniausiai užduodami klausimai čia.

Ar ši informacija Jums aiški?
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba