Varžų matavimo paslauga

Kiekvienas klientas, užsisakęs elektros įvedimo arba galios didinimo paslaugą privalo atlikti elektros tinklo nuo ESO apskaitos spintos iki savo elektros įrenginių patikrą ir pateikti Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo aktą. Šis patikros aktas yra patvirtinimas, kad Jūsų elektros tinklas yra tvarkingas ir gali būti prijungiamas (naujai arba padidinus galią) prie ESO skirstomojo tinklo.

Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo aktas yra išduodamas atlikus varžų matavimą. Patikros metu yra atliekami įvadinio elektros kabelio, jo izoliacijos, pereinamųjų kontaktų, įžemintuvų varžų, grandinių matavimai ir užpildomi atitinkamos formos varžų matavimo protokolai.

SVARBU: varžų matavimus gali atlikti tik atestuotas elektrikas, kuris turi teisę vykdyti šiuos darbus. Kai elektrikas atliks darbus, parengtą Elektros įrenginių techninės būklės patikrinimo aktą turės pateikti čia. Gavus patikrinimo aktą, jį patikrinsime ir įjungsime įtampą arba padidinsime norimą elektros galią.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ vykdo tik skirstomojo elektros tinklo, kuris yra valdomas operatoriaus (iki elektros apskaitos spintos) patikrą. Tinklo dalis, kuri yra nuo apskaitos spintos, priklauso klientui, todėl varžų matavimu turi pasirūpinti klientas, pasirinkdamas kvalifikaciją turinį elektriką, kuris privalo vykdyti savo įsipareigojimus bei užtikrinti teikiamos paslaugos kokybę.

Atestuotą elektriką galite pasirinkti savarankiškai arba iš mūsų partnerių portalo (-ų), kurie atitinka trečiųjų šalių paslaugų portalų reikalavimus bei portalų viešinimo taisykles (parsisiųsti čia).

Pasirinkite čia

Ar ši informacija Jums aiški?

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).