Susisiekime

SANDBOX

Inovacijų centras

„Ignitis grupė“, siekdama tapti viena inovatyviausių ir lanksčiausių energetikos bendrovių, pristato savo Inovacijų centrą. Jo tikslas į „Ignitis grupę“ vadovaujantis atvirų inovacijų principais (angl. Open Innovation), pritraukti 500 inovacijų idėjų iki 2020 metų, o geriausias iš jų paversti projektais, atnešiančiais naudos tiek grupei, tiek valstybei.

Bendradarbiavimas yra galimas keturiose srityse:

Atviros infrastruktūros. Energetikos technologijas galite išbandyti realiomis sąlygomis grupės „Sandbox“ projekte. „Ignitis grupės“ mastu leidžia įmonėms gauti prieigą prie infrastruktūros ir tam tikrų duomenų savo technologijoms vystyti.

Atviro finansavimo. Startuoliams geriausias finansavimo galimybes padės rasti Išmaniosios energetikos rizikos kapitalo fondas ir akseleratoriaus programa „AcceleratorOne“ į kuriuos investavo „Ignitis grupė“, o valdo „Contrarian Ventures“.

Atviros partnerystės. Šis modelis pritaikytas universitetams, tyrimų centrams ir kitoms mokslo įstaigoms bei kitų šalių energetikos bendrovėms padės rasti bendrų projektų R&D (angl. Research and development) ir pilotavimo srityse.

Atviros kultūros. Atviros kultūros kryptis pritaikyta visiems, norintiems dalyvauti „Lietuvos Energijos“ organizuojamuose energetikos hakatonuose. Taip pat grupės darbuotojams, norintiems sukurti savo inovacijas.

Daugiau informacijos ieškokite Inovacijų centro bendradarbiavimo platformoje https://ignitisinnovation.com/ arba kreipkitės el. paštu [email protected].

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).