Susisiekime

Skaitiklių tikrinimas

Vadovaujantis LR energetikos ministro įsakymu, klientas privalo leisti operatoriaus darbuotojams, pateikusiems tarnybinius pažymėjimus, ir (ar) operatoriaus įgaliotiems tretiesiems asmenims, pateikusiems atstovavimo teisę patvirtinančius dokumentus, matuoti naudojamą elektros galią, įtampos dydį, kontroliuoti kitus elektros energijos parametrus ir elektros energijos vartojimo režimą, įrengti, keisti, eksploatuoti elektros apskaitos prietaisus bei elektros energijos apskaitos schemų elementus, esančius vartotojo patalpose ar teritorijoje, apžiūrėti jų plombas, nustatyti elektros apskaitos prietaisų rodmenis.

Taisyklės, kuriomis vadovaujantis tikrinami elektros skaitikliai, jų plombos ar buitinis vartotojas laiku ir teisingai pagal skaitiklio rodmenis deklaruoja suvartotą elektros kiekį ir kt. yra nustatyti AB „Energijos skirstymo operatorius“ norminiais aktais.

Patikrinimai gali vykti ir kitais tiksliniais atvejais, pavyzdžiui, jeigu klientui atrodo, kad jo elektros skaitiklio rodmenys yra per dideli arba per maži bei kitais atvejais.

Norėdami, kad būtų įvertinta, jog jūsų skaitiklis veikia tinkamai, susisiekite su mumis:

  • Išreikškite pageidavimą telefonu +370 697 61 852.

  *+370 697 61 852 – minutės kaina yra tokia pati, kaip skambinant į Telia tinklą. 

Gavę jūsų prašymą, atsiųsime pas jus darbuotoją, kuris įvertins ar skaitiklis veikia tinkamai.

Dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).