Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Kaip nuimti ir uždėti plombą?

Plombos paprastai nuimamos / keičiamos tuomet, kai reikia pakeisti įvadinį į būstą kabelį ir/arba automatinį jungiklį, sutvarkyti skaitiklyje kontaktą (kai svyla laido izoliacija) arba perkelti elektros skaitiklį. Nenuimkite plombų patys – tai turi padaryti ESO darbuotojas. Visais atvejais, kai reikia nuimti plombas, turite paskambinti tel. 1852.

Jei daugiabučio namo bute elektros skaitiklio vietą norite pakeisti nedaug (iki 1 metro), tereikia paskambinti tel. 1852 ir užsakyti ESO darbuotojų atvykimą dėl elektros skaitiklio perkėlimo ir / arba plombos nuėmimo leidimo. Atvykę ESO darbuotojai įvertins skaitiklio perkėlimo galimybę ir nemokamai nuims plombas.

Visais kitais atvejais, kai pageidaujate skaitiklį perkelti į kitą vietą (iš gyvenamojo namo vidaus į išorę, iš daugiabučio namo buto į laiptinę arba elektros skydinę ir pan.), turite užpildyti paraišką. Kaip tai padaryti – rasite ČIA 

Informacija privačiam klientui apie elektros apskaitos prietaisų, įrengtų nuo 2002 metų, schemose naudojamos įrangos ir įtaisų plombuojamas vietas

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip nurašyti skaitiklio rodmenis?

Atsisiųskite mūsų naudojamų skaitiklių žinyną. Jame rasite skaitiklių ekranuose atvaizduojamų rodmenų schemas ir žymėjimų reikšmes.

Atsisiųsti žinyną

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba