Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Kur kreiptis, jeigu skaitiklį reikia perkelti į kitą vietą?

Jei norite skaitiklį perkelti į kitą vietą, užpildykite paraišką savitarnos svetainėjePrieš perkeldami skaitiklį į kitą vietą, būtinai užfiksuokite skaitiklio rodmenis.

Per 2 darbo dienas patikrinsime paraišką ir Jus informuosime apie dokumentų tinkamumą arba paprašysime patikslinti pateiktus duomenis. Kai paraiška bus priimta, per 5 darbo dienas parengsime technines sąlygas, kuriose paaiškės, kokius veiksmus Jums reikės atlikti dėl elektros skaitiklio iškėlimo.

Informacija privačiam klientui apie elektros apskaitos prietaisų, įrengtų nuo 2002 metų , schemose naudojamos įrangos ir įtaisų plombuojamas vietas

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar reikės mokėti už skaitiklio patikrinimą ir pakeitimą?

Jeigu Jūsų prašymas patikrinti elektros skaitiklį ir dėl to atliktas skaitiklio keitimas buvo pagrįstas, už atliktus darbus mokėti nereikia.

Jei mūsų specialistai per paskutinius 12 mėn. tikrinti skaitiklio buvo iškviesti nepagrįstai, už šį iškvietimą reikės sumokėti 23,46 Eur.

Kaip nurašyti skaitiklio rodmenis?

Atsisiųskite mūsų naudojamų skaitiklių žinyną. Jame rasite skaitiklių ekranuose atvaizduojamų rodmenų schemas ir žymėjimų reikšmes.

Atsisiųsti žinyną

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba