Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba
Dingus elektrai

Atsiskaitymas internetu

Savitarnos svetainėje www.manogile.lt arba išmaniojoje programėlėje „Gilė“ galite greitai ir paprastai deklaruoti rodmenis ir sumokėti už elektrą ir dujas. Be to, čia galite ir peržiūrėti deklaravimo istoriją.

Savitarnos svetainėje galite pasirinkti už ką tiksliai norite mokėti – elektrą, dujas ar abi paslaugas vienu metu.

Atsiskaityti savitarnos svetainėje gali visi ESO klientai: ir mokantys pagal gautas PVM sąskaitas faktūras, ir mokantys pagal tą mėnesį suvartotą elektros energiją, dujas. Jums visuomet bus taikomos tikslios elektros energijos ir dujų kainos – svetainėje informacija nuolatos atnaujinama. Kaip galite atsiskaityti www.manogile.lt daugiau informacijos galite rasti čia.

Taupote laiką? Atsisiųskite išmaniąją programėlę į savo telefoną ir visas paslaugas gausite būdami bet kur, kur yra interneto ryšys.
 

Interneto banke ir kitose elektroninėse sistemose galite atsiskaityti naudodami atsiskaitymo knygelės elektroninį atitikmenį. 

Atsiskaitant interneto banko formoje „Įmokos ir mokesčiai“ lėšų gavėją nurodykite AB „Energijos skirstymo operatorius“. „Mokėtojo kodas“ yra AB „Energijos skirstymo operatorius“ Jums suteiktas 8 skaitmenų kodas, kur pirmas skaitmuo yra Jūsų regiono numeris, o likę 7 skaitmenys – Jūsų atsiskaitymo knygelės numeris. Savo regiono numerį rasite čia. Sąskaitą už elektrą el. banke galite apmokėti įrašydami galutinę mokėtiną sumą (pastovi dedamoji + už suvartotą elektrą) eilutėje „Elektra (vienkain., dienin.). 

Jeigu atsiskaitote deklaruodami rodmenis, pastovios dedamosios ir / arba elektros bendrosioms reikmėms sumą įrašykite eilutėje „Elektra bendrosioms namo reikmėms".

Įmokų surinkėjas Mokestis, eur    
Nordea Bank AB Lietuvos skyrius  0,29
Lietuvos Centrinė kredito unija  0,00 - 0,58
Įkainiai individualūs visose kredito unijose - narėse
Uždaroji akcinė bendrovė Medicinos bankas  0,20
AB Šiaulių bankas 0,41 arba 0,00 Eur (pasirinkus paslaugų planą)
AB „Citadele" bankas  0,20
AB DNB bankas Paslaugų rinkinio dalis
AB SEB bankas 0,29
„Swedbank“, AB  0,23
UAB „Viena sąskaita“ 1,01 (į Vieną sąskaitą įtraukus daugiau nei 3 paslaugų teikėjus) + pasirinkto mokėjimo kanalo įmokos įkainis
www.paysera.lt 0,00

Fiziniai asmenys interneto banke gali atsiskaityti užpildę „Įmokos ir mokesčiai" formą.

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba
Dingus elektrai