Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Automatizuotų technologijų, skirtų elektros oro linijų diagnostikai ir gedimų – defektų nustatymui sukūrimas

2018 m. rugsėjo 05 d.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) vykdo ikiprekybinį pirkimą, kurio dalyvius kviečia sukurti sistemą, padėsiančią be žmogus įsikišimo nustatyti elektros oro linijų būklę.

Šiuo ikiprekybiniu pirkimu siekiama įsigyti technologijos, kuri nustatytų skirstomųjų elektros oro tinklų defektų vietas ir tipus, taip pat suformuotų apžiūrų ataskaitą ir įkeltų į informacines sistemas, sukūrimo paslaugas. Siekiama sukurti technologiją elektros oro linijų būklės nustatymui, kuri, pasinaudojant automatikos, aeronautikos, IT ar kitomis technologijomis, per nustatytą terminą autonomiškai, be žmogaus įsitraukimo, galėtų atlikti elektros oro linijų diagnostiką, nustatyti gedimus ar defektus, o pagal tai būtų sudaroma apžiūrų ataskaita. Visa surinka informacija galėti būtų patalpinta į informacines sistemas, ją būtų galima archyvuoti bei esant poreikiui papildomai naudoti.

Sukūrus ir įgyvendinus tokia sistemą, tai padidintų elektros energijos tiekimo patikimumą bei sumažintų tinklo priežiūros darbų kainą, nes tinklo priežiūra besirūpinančių darbuotojų brigadoms nebereikėtų skirti laiko defektų paieškai, remdamosi sistemos duomenimis, jos galėtų iškart vykti į konkrečias vietas ir pašalinti defektus.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su ESO kviečia verslo, mokslo, technologijų atstovus ir kūrėjus Lietuvoje ir užsienyje pasiūlyti inovatyvius sprendimus.

Konkurso sąlygos skelbiamos www.eso.lt ir www.mita.lt svetainėse.

Ikiprekybinio pirkimo pirmojo etapo dalyvių eilės sąrašas

Dalyvių, su kuriais bus pasirašomos I etapo sutartys, sąrašas

Ikiprekybinio pirkimo dokumentai (sena versija)

Ikiprekybinio pirkimo dokumentai (atnaujinta versija)

Komisijos susitikimo protokolas 2018.09.26

Komisijos susitikimo protokolas 2018.11.23

Susidomėjusių įmonių užduoti klausimai su atsakymais

Viešame sąlygų aptarime pateikti klausimai su atsakymais

Defektų nuotraukos

Kilus klausimams kreipkitės bendruoju el. paštu ikiprekybiniai@eso.lt.

 

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba