Susisiekime

Buvusių eksploatacijoje galios transformatorių pardavimas

2023 m. rugsėjo 28 d.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau – ESO), konkurso būdu parduoda nereikalingus, veikiančius ir buvusius eksploatacijoje galios transformatorius (toliau - Turtas) konkurso būdu ir kviečia Pirkėjus pateikti pasiūlymus Turtui pirkti. Turtas parduodamas už didžiausią pasiūlytą kainą.

Parduodamas turtas: 20 vnt. buvusių eksploatacijoje galios transformatorių, esančių Vilniaus regione – už didžiausią pasiūlytą "Kaina iš viso su PVM“, bet ne mažesnę nei 5 552,00 (penki tūkstančiai penki šimtai penkiasdešimt du EUR ir 00 ct) be PVM.

Dalyvis skenuotą PDF formato pasiūlymą ir šių Sąlygų 16, 17, 18, 19, 20 ir 21 punktuose nurodytus dokumentus turi pateikti Pardavėjui el. paštu: [email protected]Laiško temoje („subject“) nurodyti: „Neatidaryti iki 2023-10-06 10:00 val. – Galios transformatorių pardavimo konkursui“.

Pasiūlymai turi būti pateikti iki 2023 m. spalio 6 d. 10.00 val.

Asmuo, kuris teiks dalyviams informaciją, susijusią su konkurso procedūromis – Albina Kripienė (Centrinė buveinė, Laisvės pr. 10, Vilnius), mob. +370 614 86167, el. p. [email protected].

Konkurso sąlygos

Terms and conditions 

2 Priedas / Annex No. 2 

 

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).