Susisiekime

Dvigrandė oro linija (Mažeikių raj.)

2023 m. rugsėjo 28 d.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau – ESO) konkurso būdu parduoda dvigrandė oro liniją (toliau -Turtas) už didžiausią pasiūlytą kainą, tačiau ne mažesnę nei nurodyta konkurso sąlygų 13 punkte. Pardavimo objektai ir jų saugojimo adresai nurodyti šio Konkurso Sąlygose. Pirkėjai su Turto būkle gali susipažinti jo apžiūros metu, iš anksto susitarus su kontaktiniais asmenimis, nurodytais konkurso sąlygų 8 punkte.

Dalyvis skenuotą PDF formato pasiūlymą ir šių Sąlygų 17, 18, 19, 20, 21 ir 22 punktuose nurodytus dokumentus turi pateikti Pardavėjui el. paštu: [email protected]Laiško temoje („subject“) nurodyti: „Neatidaryti iki 2023-10-12 10:00 val. – Dvigrandės oro linijos pardavimo konkursui“.

Pasiūlymas turi būti pateiktas iki 2023 m. spalio 12 d. 10.00 val. 

Asmuo, kuris teiks dalyviams informaciją, susijusią su konkurso procedūromis – Albina Kripienė (Centrinė buveinė, Laisvės pr. 10, Vilnius, mob. +370 614 86167, el. p. [email protected])

Konkurso sąlygos

 

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).