Susisiekime

Dyzelinis generatorius, elektros energijos kaupiklis ir saulės elektrinių įranga

2023 m. rugsėjo 28 d.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau – ESO) konkurso būdu parduoda naudotą dyzelinį generatorių, elektros energijos kaupiklį ir saulės elektrinių įrangą (toliau – Turtas) konkurso būdu ir kviečia Pirkėjus pateikti pasiūlymus Turtui pirkti.

Parduodamas Turtas skaidomas į 4 (keturias) atskiras Pardavimo objekto dalis:

1 pardavimo objekto dalis: 10 kW trifazis dyzelinis generatorius su baku  - už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę nei 2 256,00 EUR (du tūkstančiai du šimtai penkiasdešimt šeši EUR ir 00 ct) be PVM;  Parduodamo turto bendrosios charakteristikos ir sudėtis. Variklio markė KOHLER KDI; variklio tipas KDW1404; įtampa (v) 400/230; ilgis x plotis x aukštis (mm):  1410x720x1020; svoris (kg, neužpildyto): 340; bako talpa (ltr): 50.  Buvęs naudojime. Parduodamo turto nuotraukos.  

2 pardavimo objekto dalis: Autonominė energijos tiekimo stotis (mikrosala)  - už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę nei 6 259,00 EUR (šeši tūkstančiai du šimtai penkiasdešimt devyni EUR ir 00 ct) be PVMParduodamo turto bendrosios charakteristikos ir sudėtis. 9 kW vienfazis (230 V) dyzelinis  generatorius su 400 ltr talpos kuro baku. Hanwha Q.CEL 340 fotovoltiniai moduliai, suminė galia apie 5 kWp; LRC2-1000 baterijos (24 vnt.); Victron Quattro 5000 VA, 120 Amp, 24 V offgrid inverteris; Victron smartSolar charge controller MPPT 250 100-TR baterijų kroviklis nuo fotovoltinių modulių; Elseta WCC Kite TSPį/ RTU su integruotu 3G modemu; Proroute GSM modemas; Victron Energy Venus GX; Autonominės energijos tiekimo stoties namukas, kurio išoriniai gabaritai ilgis x plotis x aukštis iš vienos pusės + aukštis iš kitos pusės (mm):  2500 x2500x 2000 +2250. Visa turto sudėtinė įranga yra buvusi naudojime. Parduodamo turto nuotraukos.

3 pardavimo objekto dalis: Offgrid keitiklis – už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę nei 443,00 EUR (keturi šimtai keturiasdešimt trys EUR ir 00 ct) be PVMParduodamo turto bendrosios charakteristikos:  Kombinuotas keitiklis ir įkroviklis „Quattro“, galimos du kintamosios srovės įvestis ir automatinis prijungimas prie aktyvaus šaltinio; adaptyvus įkrovimas ir kelios sistemų integravimo funkcijos; pagrindinė išvestis turi nepertraukiamą funkciją; trijų fazių galimybė. Buvęs naudojime. Parduodamo turto nuotraukos.

4 pardavimo objekto dalis:  Elektros energijos kaupiklis  - už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę nei 5 117,00 EUR (penki tūkstančiai vienas šimtas septyniolika EUR ir 00 ct) be PVMParduodamo turto bendrosios charakteristikos:  Kombinuotas keitiklis ir įkroviklis „Quattro“, galimos du kintamosios srovės įvestis ir automatinis prijungimas prie aktyvaus šaltinio; adaptyvus įkrovimas ir kelios sistemų integravimo funkcijos; pagrindinė išvestis turi nepertraukiamą funkciją; trijų fazių galimybė. Buvęs naudojime. Parduodamo turto nuotraukos.

Pardavimo objektai ir jų saugojimo adresai nurodyti šio Konkurso sąlygų 2 priede. Pirkėjai su Turto būkle gali susipažinti jo apžiūros metu, iš anksto susitarus su kontaktiniu asmeniu, nurodytu šio konkurso sąlygų 8 punkte.

Dalyvis skenuotą PDF formato pasiūlymą ir šių Sąlygų 16, 17, 18, 19, 20 ir 21 punktuose nurodytus dokumentus turi pateikti Pardavėjui el. paštu: [email protected]Laiško temoje („subject“) nurodyti: „Neatidaryti iki 2023-10-12 10:00 val. – Įranga ir inventorius (Dyzelinio generatoriaus, elektros energijos kaupiklio ir saulės elektrinių įrangos)“.

Pasiūlymas turi būti pateiktas iki 2023 m. spalio 12 d. 10.00 val. 

Asmuo, kuris teiks dalyviams informaciją, susijusią su konkurso procedūromis – Albina Kripienė, mob. +370 614 86167, el. p. [email protected].

Konkurso sąlygos

2 Priedas. Pardavimo objektų dalys.  

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).