Susisiekime

Netinkama naudota įranga, skirta nuotoliniam duomenų nuskaitymui iš elektros skaitiklių.

2023 m. rugsėjo 28 d.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau – ESO) parduoda netinkamą naudotą įrangą, skirtą nuotoliniam duomenų nuskaitymui iš elektros skaitiklių (valdikliai AEEAS) (toliau – Turtas) konkurso būdu ir kviečia Pirkėjus pateikti pasiūlymus Turtui pirkti. Turtas parduodamos už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę nei nurodyta Sąlygų 15 punkte. Pardavimo objektas ir jo saugojimo adresas nurodytas šio Konkurso sąlygų 1 priede. Pirkėjai su Turto būkle gali susipažinti jo apžiūros metu, iš anksto susitarus su kontaktiniu asmeniu, nurodytu Sąlygų 8 pnkte. 

Dalyvis skenuotą PDF formato pasiūlymą turi pateikti el. paštu: [email protected]. Laiško temoje („subject“) nurodyti: „Neatidaryti iki 2023-10-12 10:00 val. – naudotos įrangos, skirtos nuotoliniam duomenų nuskaitymui iš elektros skaitiklių, pardavimo konkursui“.

Pasiūlymas turi būti pateiktas iki 2023 m. spalio 12 d. 10.00 val. 

Asmuo, kuris teiks dalyviams informaciją, susijusią su konkurso procedūromis – Albina Kripienė, mob. +370 614 86167, el. p. [email protected].

Konkurso sąlygos

 

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).