Susisiekime

Netinkamų naudoti elektros apskaitos prietaisų pardavimas

2023 m. spalio 03 d.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau – ESO) parduoda Netinkamus naudoti elektros apskaitos prietaisus (toliau – Turtas) konkurso būdu ir kviečia Pirkėjus pateikti pasiūlymus Turtui pirkti.

Turtas parduodamos už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę nei 0,30 EUR be PVM už 1 kg. Pardavimo objektas ir jo saugojimo adresas nurodytas šio Konkurso sąlygų 1 priede. Pirkėjai su Turto būkle gali susipažinti jo apžiūros metu, iš anksto susitarus su kontaktiniu asmeniu, nurodytu Sąlygų 9.2. punkte.

Dalyvis skenuotą PDF formato pasiūlymą ir šių sąlygų 20, 21, 22 punktuose nurodytus dokumentus turi pateikti Pardavėjui el. paštu: [email protected]Laiško temoje („subject“) nurodyti: „Neatidaryti iki 2023-10-12 10:00 val. – Netinkamų naudoti elektros apskaitos prietaisų pardavimo konkursui.

Asmuo, kuris teiks dalyviams informaciją, susijusią su konkurso procedūromis – Albina Kripienė (Centrinė buveinė, Laisvės pr. 10, Vilnius, mob. tel.370 614 86167, el. p.: [email protected]).

Konkurso sąlygos

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).