Susisiekime

Pirminės ir antrinės pakuotės pardavimas

2023 m. rugsėjo 28 d.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (toliau – ESO) konkurso būdu parduoda naudotą pirminę ir antrinę pakuotę (toliau – Turtas) konkurso būdu ir kviečia Pirkėjus pateikti pasiūlymus Turtui pirkti.

Parduodamas Turtas skaidomas į 3 (tris) atskiras Pardavimo objekto dalis:

  1. Popierius ir kartonas (pakuotės) - parduodamas už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę kaip 0,01 EUR be PVM / 1 kg;
  2. EPAL tipo medinės paletės - parduodamos už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę kaip 7,00 EUR be PVM  /  1 vnt; 
  3. Mediniai dangčiai / skydai - parduodami už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažesnę kaip 0,30 EUR be PVM už 1 vnt.

Pirkėjai su Turto būkle gali susipažinti jo apžiūros metu, iš anskto susitarus su kontaktiniu asmeniu, nurodytu šio konkurso sąlygų 7 punkte.

Dalyvis skenuotą PDF formato pasiūlymą ir šių Sąlygų 15, 16, 17, 18, 19,  punkte nurodytus dokumentus turi pateikti Pardavėjui el. paštu: [email protected]Laiško temoje („subject“) nurodyti: „Neatidaryti iki 2023-10-06 10:00 val. – pakuotės pardavimo konkursui“.

Pasiūlymas turi būti pateiktas iki 2023 m. spalio 6 d. 10.00 val. 

Asmuo, kuris teiks dalyviams informaciją, susijusią su konkurso procedūromis – Albina Kripienė (Centrinė buveinė, Laisvės pr. 10, Vilnius), mob. +370 614 86167, el. p. [email protected].

Konkurso sąlygos

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).