Susisiekime

ESO Sandbox

Inovacijų centras

„Lietuvos energija“, siekdama tapti viena inovatyviausių ir lanksčiausių energetikos bendrovių, pristato savo Inovacijų centrą. Jo tikslas į „Lietuvos energijos“ grupę vadovaujantis atvirų inovacijų principais (angl. Open Innovation), pritraukti 500 inovacijų idėjų iki 2020 metų, o geriausias iš jų paversti projektais, atnešiančiais naudos tiek grupei, tiek valstybei.

Bendradarbiavimas yra galimas keturiose srityse:

Atviros infrastruktūros. Energetikos technologijas galite išbandyti realiomis sąlygomis grupės „Sandbox“ projekte. „Lietuvos energija“ grupės mastu leidžia įmonėms gauti prieigą prie infrastruktūros ir tam tikrų duomenų savo technologijoms vystyti.

Atviro finansavimo. Startuoliams geriausias finansavimo galimybes padės rasti Išmaniosios energetikos rizikos kapitalo fondas ir akseleratoriaus programa „AcceleratorOne“ į kuriuos investavo „Lietuvos energija“, o valdo „Contrarian Ventures“.

Atviros partnerystės. Šis modelis pritaikytas universitetams, tyrimų centrams ir kitoms mokslo įstaigoms bei kitų šalių energetikos bendrovėms padės rasti bendrų projektų R&D (angl. Research and development) ir pilotavimo srityse.

Atviros kultūros. Atviros kultūros kryptis pritaikyta visiems, norintiems dalyvauti „Lietuvos Energijos“ organizuojamuose energetikos hakatonuose. Taip pat grupės darbuotojams, norintiems sukurti savo inovacijas.

Daugiau informacijos ieškokite Inovacijų centro bendradarbiavimo platformoje ignitisnnovationhub.com  arba kreipkitės el. paštu info@ignitisinnovation.com

Temų nėra