Daugiabučių namų atnaujinimas / renovavimas

Paslauga skirta klientams renovuojantiems daugiabučius namus, kuomet darbų atlikimui trukdo ESO
elektros spintos, įmontuotos prie pastato sienų. Šios spintos trukdo planuoti apšiltinimo darbus ir kartais sąlygoja ilgesnį renovacijos procesą.

Kai norite atnaujinti / renovuoti daugiabutį namą, būtina gauti statybos leidimą. Dažnai projektuotojai, kurie ruošia projektą ir pateikia jį statybos leidimui gauti, pamiršta įtraukti techninius sprendinius dėl ESO elektros įrenginių atitraukimo ar apsaugojimo. Dėl šios priežasties statybos leidimo gavimas užtrunka, nes reikia papildomų pakeitimų projektui. Todėl klientus raginame atkreipti dėmesį į šią situaciją ir projektavimo etape numatyti reikiamus techninius sprendinius atliekant fasado apšiltinimo darbus.

Jei klientui reikia atitraukti ESO įrenginius nuo sienos, elektros dalies projektą reikės parengti po statybos leidimo gavimo ir keliant namo renovacijos projektą į IS Infostatyba įrašyti pastabą: „Elektros spintos atitraukimas bus sprendžiamas atskiru projektu, vadovaujantis AB ESO nustatytomis bendrinėmis sąlygomis. Įsipareigojame projektą parengti ir suderinti su ESO prieš darbų pradžią, bet ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių iki darbų pradžios."

Ką reikia žinoti prieš teikiant paraišką?

1. Susipažinkite su bendrosiomis sąlygomis

Renovuojamo daugiabučio objektai turi atitikti bendrąsias sąlygas, kurias galite atsisiųsti čia.

2. Raskite ir pasirinkite reikiamą kvalifikaciją turintį projektuotoją

Raskite ir pasirinkite reikiamą kvalifikaciją turintį projektuotoją, kuris parengs projektą pagal bendrąsias sąlygas.

3. Užpildykite formą

Asmuo, kuris yra įrenginių perkėlimo užsakovas arba jo įgaliotas asmuo turi užpildyti formą, kad būtų sugeneruotas investicinis numeris.

4. Pateikite projektą derinimui

Jūsų pasirinktam projektuotojui parengus projektą, pateikite projektą Bendrovei derinimui. Pateikiant būtina nurodyti priskirtą investicinį numerį. Atkreipiame dėmesį, suderintas projektas galios 12 mėnesių.

5. Sudarykite sutartį darbų atlikimui

Bendrovė suderinusi Jūsų projektuotojo pateiktą projektą per 5 d. d., pateiks sutartį darbų atlikimui. Jei darbus vykdys ESO, jie bus pradedami po apmokėjimo už paslaugą. Darbus taip pat gali vykdyti Jūsų pasirinktas rangovas, daugiau skaitykite čia.

Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).