Susisiekime

Automatizuota apskaita

Tai yra sparčiai pasaulyje populiarėjanti elektros energijos apskaitymo technologija, leidžianti energijos suvartojimą nuskaityti nuotoliniu būdu. Galite pamiršti rodmenų deklaravimo rūpesčius ir išnaudoti galimybę geriau suprasti savo vartojimo įpročius bei priimti racionalius energijos taupymo sprendimus.

Kaip veikia automatizuota apskaita?

 

SVARBU: šiuo metu planuojama išmaniąją elektros apskaitą įrengti visiems elektros energijos vartotojams. Planuojama, kad projektas bus pradėtas vykdyti 2021 m. pabaigoje arba 2022 m. pradžioje. Šios paslaugos užsakymas Jums suteiks galimybę dalimi išmaniosios apskaitos galimybių naudotis anksčiau, dar neprasidėjus šiam projektui.

 

Vienkartinis paslaugos užsakymo mokestis

1 fazės skaitiklio automatizavimas

132,23 € be PVM 

3 fazių skaitiklio
automatizavimas

148,76 € be PVM

Transformatorinio jungimo skaitiklio automatizavimas

300 € be PVM

Kodėl jums naudinga ši paslauga?

  • Nuotoliniu būdu nuskaitysime skaitiklio rodmenis kas valandą, todėl Jums papildomai nereikės deklaruoti rodmenų.
  • Galėsite stebėti valandinius elektros energijos vartojimo duomenis, analizuoti savo elektros energijos vartojimo įpročius bei paieškoti būdų, kaip vartoti energiją efektyviau.
  • Atsiras galimybė sumažinti išlaidas: stebėdami valandinius vartojimo rodmenis galėsite spręsti dėl efektyviausių taupymo sprendimų, perkant elektros energiją pagal valandinio suvartojimo grafiką iš nepriklausomų tiekėjų.

 

Norite užsisakyti paslaugą?

Pateikite paraišką ESO savitarnoje

Kviečiame prisijungti prie ESO savitarnos ir greitai bei patogiai pateikti paraišką.

Įrengsime automatizuotą apskaitą

Kai tik gausime paraišką, susisieksime su Jumis asmeniškai ir suderinsime patogų darbų atlikimo laiką. Per 3 d. d. įrengsime automatizuotą apskaitą, o per 2 d. d. nuo apskaitos įrengimo galėsite pradėti stebėti duomenis. 

SVARBUtransformatorinio jungimo skaitiklį automatizuosime per 10 d. d.

Išrašysime sąskaitą už suteiktą paslaugą

Kai tik atliksime visus darbus, išrašysime PVM sąskaitą-faktūrą ir lauksime paslaugos apmokėjimo.

Naudokitės automatizuotos apskaitos privalumais

Paskutinius rodmenis ant esamo skaitiklio nurašys bei deklaruos mūsų apskaitų inžinierius, o naujojo skaitiklio rodmenys jau bus nuskaitomi automatiškai ir perduodami Jūsų pasirinktam elektros energijos tiekėjui. Pirmojoje Jums išrašytoje sąskaitoje bus įtraukti ir paskutiniai nurašyti senojo skaitiklio rodmenys, ir užfiksuoti nauji, automatizuoto skaitiklio, rodmenys.

Ar ši informacija Jums aiški?