Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Didelio elektros energijos vartotojo sprendimai: žalioji energija ir modernizacija

2020 m. spalio 22 d.

Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) per metus elektros energijai išleidžia septynženklę sumą. Netrukus jos poreikiai dar gerokai ūgtels, tačiau tvarūs ir pažangūs sprendimai turėtų padėti suvaldyti sąskaitų augimą.

Didžiausia Baltijos šalyse krovinių, keleivių ir infrastruktūros valdymo įmonių grupė LTG yra ir viena didžiausių elektros energijos vartotojų Lietuvoje. Per metus elektros energijai bendrovė išleidžia apie 7 mln. eurų, taigi energetinio efektyvumo sprendimai jai itin aktualūs. Juolab kad aplinkosauga – viena iš trijų kertinių šiandieninės LTG socialinės atsakomybės dalių: kompanija įsipareigoja investuoti į pažangių, taršą ir energetines sąnaudas mažinančių bei aplinką tausojančių technologijų vystymą.

Pradeda nuo apšvietimo, poveikis akivaizdus

Šalies geležinkelių tinklą valdančios „LTG Infra“ duomenimis, apie 25 proc. visų elektros energijos sąnaudų tenka įvairaus tipo apšvietimui. Tinkamas ir kokybiškas apšvietimas itin svarbus – jis užtikrina saugumą stotyse bei pervažose ir leidžia bendrovei efektyviai veikti įvairiose teritorijose.

Daugiau skaitykite Pažangios energijos klubo puslapyje

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba