Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

ESO sėkmingai atliko planuotus darbus, atnaujintas elektros tiekimas Neringai

2019 m. spalio 14 d.

ESO preciziškai suplanuoti Nidos transformatorių pastotės rekonstravimo darbai, seną įrangą keičiant nauja, atlikti laiku, todėl Neringos gyventojams elektros tiekimas atnaujintas anksčiau nei planuota. 

Dėl vykdytų darbų, elektros energijos tiekimas buvo išjungtas vos ilgiau nei valandai, vietoj planuotų dviejų, beveik 3000 Neringoje įsikūrusių ESO klientų. 

Rekonstruojant Neringos elektros skirstymo įrangą ir oro linijų tinklą kabeliniu, artimiausiais metais bus atnaujintos visos 1965–1989 m. pastatytos transformatorių pastotės, taip pat dauguma 1964 metais įrengtų aukštos įtampos elektros oro linijų bus pakeistos į 90 kilometrų ilgio požeminius kabelius. Rekonstrukcija atliekama siekiant užtikrinti klientų poreikius dėl didesnės galios bei padidinti elektros energijos tiekimo patikimumą įstaigoms, įmonėms, organizacijoms ir gyventojams. 

Visi darbai planuojami griežtai pagal numatytą darbų grafiką, informuojamos institucijos, įstaigos ir gyventojai. Nuolat atnaujinamą informaciją apie atliekamus darbus galima matyti internetinėje svetainėje www.eso.lt esančiame atjungimų žemėlapyje arba sužinoti skambinant nemokamu tel. 1852. 

Elektros skirstymo bendrovė ESO primena, kad savitarnoje galima užsiprenumeruoti ir SMS žinutes bei el. laiškus, kuriais klientai iš anksto informuojami apie planinius elektros tinklo darbus, dėl kurių būtina atjungti elektros energijos tiekimą. 

Informacija klientams teikiama nemokama telefono linija 1852.

 

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba