Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

ESO vykdo tik būtiniausius elektros ir dujų tinklo priežiūros darbus, nesilanko gyventojų namuose

2020 m. balandžio 16 d.

Lietuvoje esant karantinui dėl koronaviruso, ESO mažins elektros ir dujų skirstymo tinklo darbų apimtis, kad sukeltų kuo mažiau nepatogumų iš namų dirbantiems gyventojams. Taip pat nebus atjungiamos linijos, kurios elektrą tiekia gydymo įstaigoms.

Vykdysime tik būtinus elektros ir dujų skirstymo tinklo patikimumui ar klientams reikalingus elektros tinklo reikšmingų defektų, gedimų šalinimo, naujų klientų prijungimo darbus, kad būtų išvengta kitų netikėtų elektros linijų ar dujotiekio atsijungimų (pirminio dujų paleidimo nevykdome jokiais atvejais).

Atkreipiame dėmesį, kad ESO darbuotojai, esant karantino sąlygoms, į gyventojų namus neina, nesilanko daugiabučių laiptinėse, o jei būtina atlikti kokius nors darbus, pvz. pakeisti sugedusį elektros ar dujų skaitiklį, susisiekia su klientu iš anksto ir įspėja apie būtiną vizitą. Todėl gyventojus raginame nepasikliauti nepažįstamais asmenimis, neįsiliesti jų, nepamiršti paprašyti darbuotoją parodyti darbo pažymėjimą.

Vykdant tik būtiniausius darbus, elektros tiekimą stengsimės nutraukti ne ilgiau nei 4-ioms valandoms ir tik tose elektros linijose, kuriomis tiekimas užtikrinamas ne daugiau nei 50-čiai namų ūkių. Apie tokius darbus klientus informuosime iš anksto. Jei darbų sudėtingumas neleistų užbaigti darbų per 4-ias valandas, ieškosime kitų sprendimų užtikrinant klientams elektros tiekimą.

Klientams rekomenduojame:

-gavus pranešimą apie planuojamus būtinuosius elektros ar dujų tinklo darbus, pasiruošti vandens atsargas, ne tik maistui ruošti, bet ir sanitarinėms reikmėms;

-apie planuojamus būtinuosius elektros ar dujų tinklo darbus, informuoti darbdavius, jei dirbama iš namų;

-jei namuose yra sunkiai sergančių, kitų spec. poreikių turinčių asmenų – būtinai informuokite ESO.

Jei gyventojams kiltų klausimų ar jie norėtų pasitikslinti dėl ESO atliekamų būtiniausių darbų laiko, trukmės, planuojamos darbų pabaigos, prašome skambinti nemokamu ESO telefonu 1852.

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba