Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

„Mondelez Lietuva Production“ Kauno fabrikas skaičiuoja ženklų energijos sutaupymą

2020 m. gegužės 28 d.

Tvarių aplinkai sprendimų taikymas laikomas vienu iš prioritetinių siekių ne tik į savo, bet ir visuomenės bei aplinkosaugos gerovę orientuotame versle. Energijos taupymui ir efektyviam naudojimui ypatingą dėmesį skirianti tarptautinė kompanija „Mondelez International“ užsibrėžė tikslą iki 2025 m. 10 proc. sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą bei imtis kitų draugiškų aplinkai veiklos sprendimų (tokių kaip perdirbamos pakuotės, mažiau vienkartinio naudojimo plastiko ir kitų). Šiuo tikslu vedamas ir „Mondelez International“ korporacijai priklausantis Kauno fabrikas rodo įspūdingus rezultatus – per praėjusius 3 metus sutaupė 1397 MWh energijos. 

Bendrovėje „Mondelez International“, vienoje didžiausių pasaulyje konditerijos gamintojų pasaulyje, tvarumas, kaip verslo strategija, apima kelias sritis: tvarių ingredientų, perdirbamų pakuočių naudojimą, atsakingą vandens suvartojimą, anglies dioksido išmetimo į aplinką mažinimą bei kitas socialines iniciatyvas. Energijos taupymo sprendimai – vienas iš prioritetinių bendrovės Tvarumo programos tikslų, kuriuo siekiama efektyviau panaudoti turimus energijos išteklius, didinti konkurencingumą ir iki 2025 m. 10 proc. sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą bei kitą neigiamą poveikį aplinkai. Anot Vinco Augaičio, „Mondelez Lietuva Production“ Kauno fabriko vadovo, efektyvaus energijos panaudojimo sprendimų taikymas – nuoseklus procesas ir bendrovei priklausančiame Kauno fabrike. 

Daugiau skaitykite Pažangios energijos klubo puslapyje: https://www.pazangienergija.lt/naujienos/2/mondelez-lietuva-production-kauno-fabrikas-skaiciuoja-zenklu-energijos-sutaupyma:95

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba