Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Prie Pažangios energijos klubo jungėsi naujos įmonės

2021 m. balandžio 20 d.

Energijos vartojimo efektyvumas rūpi vis daugiau įmonių. 2020 metais prie bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) Pažangios energijos klubo prisijungė 75 įmonės ir šiuo metu klubą sudaro apie 250 narių. 2020 m. energijos sutaupymus deklaravo 97 narės, kurios sutaupė 107, 8 GWh energijos. Tiek užtektų elektra aprūpinti daugiau 59 tūkst. namų ūkių visus metus. Nuo klubo įkūrimo pradžios, 2018 metais, iš viso deklaruota 290 GWh sutaupytos energijos.

Efektyvus elektros ir šilumos vartojimas visų pirma padeda sumažinti sąskaitas už elektrą ir šilumą. Antra, taip svariai prisidedama prie klimato šiltėjimą skatinančių dujų išmetimo mažinimo. Efektyvus energijos vartojimas – pažangos ženklas, todėl ir buvo įkurtas bendrovės Pažangios energijos klubas, vienijantis įmones, kurios efektyviu energijos vartojimu prisideda prie švaresnės ateities kūrimo ir šia patirtimi dalijasi su kitomis rinkos dalyvėmis.

Pernai pažangios energijos idėjos skleidėsi šalies renginiuose – klubo narės dalyvavo nuotoliniuose renginiuose, konferencijose, o ESO atstovai – verslo diskusijose, nuotoliniuose susitikimuose, dalinosi sukaupta patirtimi. Narėms teiktos reikalingos ekspertinės konsultacijos, rekomendacijos ir kita naudinga informacija. Rengti specialūs naujienlaiškiai energetinio efektyvumo tema.

2020 m. buvo išrinktas ir konferencijoje „Išmani Lietuva” paskelbtas klubo ambasadorius, juo tapo UAB „Vilniaus apšvietimas”. Šiuo metu Pažangios energijos klubą ruošiama atnaujinti ir 2021 m. antrąjį ketvirtį, bus pristatyti nauji veiklos planai bei produktai.

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba