Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

Tik pernai ESO tapo tikrąją Europos skirstymo operatorių asociacijos nare, o šiemet jau jungiasi ir į vadovų komandą

2020 m. spalio 16 d.

„Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vadovas Mindaugas Keizeris tapo vienos skirstymo sistemų operatorių asociacijų Europoje – E.DSO (European distribution system operators) vicepirmininku. Tai pirmas kartas, kai ne „senųjų“ Europos šalių šalies atstovas, dvejiems metams tampa svarbios Europoje organizacijos vadovų komandos nariu. 

Pirmininku išrinktas Prancūzijos skirstymo operatoriaus atstovas, jo pavaduotojais: Portugalijos, Ispanijos, Vokietijos, Austrijos bei Lietuvos atstovai. 

„Vertinu suteiktą galimybę ir kvietimą prisijungti prie E.DSO vadovų komandos. Tai, ne tik galimybė, bet ir įsipareigojimas dėti pastangas kuriant vertę visai E.DSO, dalijantis žiniomis, praktikomis bei kompetencijomis, stiprinti visų organizacijos narių įsitraukimą, bendradarbiavimą, koordinuotą ir kryptingą į realius rezultatus nukreiptą veikimą. Toks, praktika ir faktais grįstas tobulėjimas, sukuria tvarią vertę visiems asociacijos nariams bei visai visuomenei“, sako ESO generalinis direktorius M.Keizeris. 

Pastarųjų kelerių metų pagrindinės EDSO aktualijos – išmanių tinklų kūrimas ir valdymas, atsinaujinančių šaltinių integravimas, kibernetinė sauga, skirstymo ir perdavimo operatorių bendradarbiavimas, dalyvavimas ateities elektros energetikos sistemos teisėkūros procese. Kiekvienas organizacijos narys dalijasi naujausiais pasiekimais, inovacijomis. ESO įsitraukimas į darbą EDSO techniniuose, projektų ar teisėkūros komitetuose, ekspertų grupėse, lankant kitus skirstymo operatorius, suteiks neįkainojamą patirtį, leidžiančią įgyti naujų įgūdžių ir praktikos galimybių.  

https://www.edsoforsmartgrids.eu/e-dso-confirms-christian-buchel-as-chair-and-appoints-the-chairmanship-team-for-a-new-two-year-term/

 Apie EDSO

Organizaciją vienija daugiau nei 40 skirstymo operatorių iš 23 Europos šalių. Nuo pat įsikūrimo 2010 m. EDSO tikslas – ne tik atstovauti Europos skirstymo operatorius ES institucijose, derinti su jomis aktualius teisės aktus ar reguliavimo aspektus, bet ir dalytis aktualia operatoriams patirtimi, žiniomis. Taip pat dalyvauti Europos mokslinių tyrimų, inovacijų ir diegimo projektuose. EDSO – vienas pagrindinių Europos žaidėjų nustatantis skirstomojo tinklo veiklos standartą ES šalyse narėse, atstovaujantis ne tik šalis, bet ir apie 350 mln. Europos šalių vartotojų.

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba