Susisiekime
Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba

VERT patvirtino prijungimo prie ESO elektros skirstomųjų tinklų įkainius nuo 2020 m.

2019 m. lapkričio 28 d.

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (toliau - Taryba) kasmet peržiūri ir patvirtina prijungimo prie ESO skirstomųjų tinklų įkainius. Naujų įkainių įsigaliojimo terminas – 2020 m. sausio 1 d. Vartotojai, kuriems taikomi Tarybos nustatyti prijungimo tarifai, skirstomi į 3 grupes, pagal leistiną naudoti galią.

Taryba nustatė: projektavimo darbų, prijungiamo prie tinklo vartotojo skirstomojo tinklo linijos nutiesimo, leistinosios naudoti galios įrengimo ar didinimo įkainius eurais (be PVM).

Atkreipiame dėmesį, kad ESO dažnai gauna klientų prašymus prisijungti ar pasididinti naudojamą galią, kur klientų būna dažnai neteisingai įvertinama, o klientas gauna padidintą galią, kurios neišnaudoja. Kartu klientai prašydami didesnės galios permoka ir už prisijungimo paslaugą.

Dažniausiai klientai neteisingai įvertina galios poreikį, kai renkasi šildymui naudojamus šilumos siurblius. Šiluminė įrenginio galia supainiojama su elektros galios poreikiu. Todėl klientus visada raginame pasitarti su ESO specialistais nemokamu tel. 1852 ar pasinaudoti eso.lt esančia skaičiuokle.

Klientų aptarnavimas
Dujų avarinė tarnyba