Dujinių įrenginių ir prietaisų perkėlimas, keitimas ir naujų įrengimas

Dujų skaitiklis yra AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) nuosavybė ir yra užplombuotas, plombas gali nuimti ir (arba) uždėti tik ESO specialistai. Jeigu norite perkelti dujų skaitiklį į kitą vietą (ne toje pačioje patalpoje), kviečiame susipažinti su pateikta informacija ir užsisakyti šią paslaugą. 

PASLAUGOS KAINA EUR SU PVM
Laikinas gamtinių dujų tiekimo nutraukimas 41,48
Pakartotinis gamtinių dujų tiekimo atnaujinimas į pastatų dujų sistemas 49,03

Norite užsisakyti paslaugą?

Pateikite paraišką ESO savitarnoje

Kviečiame prisijungti prie ESO savitarnos ir greitai bei patogiai pateikti paraišką „Dujinių įrenginių ir prietaisų perkėlimas, keitimas ir naujų įrengimas“.

Kai tik gausime Jūsų paraišką, per 2 d. d. parengsime Projektavimo sąlygas vartotojo dujų sistemai pertvarkyti.

Parenkite Vartotojo dujų sistemos pertvarkymo projektą

Gavę parengtas Projektavimo sąlygas vartotojo dujų sistemai pertvarkyti, turėsite pasirinkti rangovą, kuris parengs Vartotojų dujų sistemos pertvarkymo projektą.

Vartotojo dujų sistemos projektavimo, įrengimo, prijungimo darbus gali atlikti tik kvalifikuota įmonė (rangovas). Rangovų sąrašą rasite čia. Papildomą informaciją apie reikalavimus projektuojant ir (arba) prijungiant vartotojų dujų sistemą prie gamtinių dujų skirstymo sistemos skaitykite čia.

Laikinai nutrauksime dujų tiekimą

Kai turėsite parengtą Vartotojo dujų sistemos pertvarkymo projektą, prieš pradėdami vidaus dujotiekio pertvarkymo darbus, turimais kontaktais kreipkitės į savo nepriklausomą tiekėją, kad Jums laikinai būtų nutrauktas gamtinių dujų tiekimas.

Gavęs informaciją iš tiekėjo, per 5 d. d. ESO inžinierius atvyks laikinai nutraukti gamtinių dujų tiekimą. Po atliktų darbų pateiksime Jums paslaugos suteikimo aktą ir prašysime sumokėti.

Vartotojo dujų sistemos pertvarkymas

ESO laikinai nutraukus gamtinių dujų tiekimą, prašysime kreiptis į savo pasirinktą rangovą, kuris atliks Vartotojų dujų sistemos pertvarkymo darbus.

Rangovui atlikus darbus, turėsite pateikti Vartotojo dujų sistemos įrengimo užbaigimo darbus patvirtinančius dokumentus (reikalingų dokumentų sąrašas ir jų pateikimas čia).

Pakartotinai atnaujinsime gamtinių dujų tiekimą

Kai Jūsų pasirinktas rangovas pateiks visus reikiamus dokumentus, per 2 d. d. juos patikrinsime ir dokumentus pateikusiam rangovui atsiųsime patvirtinimą el. paštu.

Dėl pakartotinio gamtinių dujų tiekimo atnaujinimo pateiksime paklausimą Jūsų nepriklausomam tiekėjui. Mums gavus prašymą iš tiekėjo, per 5 d. d. su Jumis susisieks ESO inžinierius ir atvyks atnaujinti gamtinių dujų tiekimą ir (arba) pastatys naują skaitiklį.

Po atliktų pakartotinio gamtinio dujų tiekimo atnaujinimo darbų pateiksime Jums paslaugų suteikimo aktą ir prašysime sumokėti.