Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).

Loading
Pradžia

Elektrinių dalinimas

Kur pateikti vartotojų sąrašus?

Klientų sąrašus elektrinių priskyrimui prašome pateikti Nutolusių parkų preliminarių sąrašų pateikimas | ESO, pažymime, kad kitais kanalais sąrašai nebus priimami.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?
Kokią galią vartotojams priskirsite?

Remiantis Teisės aktais gaminančių vartotojų naudojimosi elektros tinklais paslaugos kainų skaičiavimuose ESO vertina leistiną generuoti galią, todėl visiems vartotojams sistemose priskiriama parko leistina generuoti galia, nurodyta parko vystytojo. ESO savitarnoje klientai taip pat mato įsigytos elektrinės leistiną generuoti galią.

Pažymime, APVA parama skiriama už įrengtą elektrinės galią, klientų patogumui tarp ESO ir APVA yra susitarimas dėl duomenų mainų, tad vartotojui pateikti duomenų apie nutolusios elektrinės įrengtą galią – nereikia.

Detaliau apie galių dydžius galite pasiskaityti ČIA

Ar šis atsakymas buvo naudingas?
Kada bus priskirtos elektrinės vartotojams?

Užbaigus parko prijungimą prie skirstomųjų tinklų, nuo duomenų perdavimo ESO, elektrinės priskyrimą buitiniams vartotojams atliekame per 8 d. d. (jeigu klientas neturi išmanios apskaitos prietaiso, į šį terminą įskaičiuojamas apskaitos prietaiso keitimo laikas), o vartotojams, kuriems reikalingas transformatorinio jungimo skaitiklis, priskyrimą atliksime per 20 d. d.

Pažymime, jeigu duomenys pateikti nekorektiški – šis terminas gali keistis, iki kol bus pateikta tiksli informacija.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?