Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).

Loading
Pradžia

Elektrinių prijungimas

Nuo ko priklauso saulės jėgainės efektyvumas ir pagaminamas kiekis?

Saulės jėgainės efektyvumas priklauso nuo daugelio faktorių, kurie visi turi didesnę ar mažesnę įtaką saulės elektrinės efektyvumui. Didžiausią poveikį generuojamam elektros energijos kiekiui turi tai, kaip elektrinė yra įrengta – kokiu kampu fotovoltiniai moduliai pakreipti, kaip jie yra orientuoti pasaulio šalių atžvilgiu ar moduliai nėra uždengiami šešėlio.

Lietuvoje į pietus orientuota saulės jėgainė, kurios moduliai yra pakreipti 30-40 laipsnių kampu, per metus 1 kW įrengtos elektrinės galios turėtų sugeneruoti apie 950-1050 kWh, priklausomai nuo geografinės padėties ir tų metų meteorologinių sąlygų. Jeigu saulės moduliai nėra nukreipti į pietus, ir / ar jie nėra pakreipti optimaliu kampu, per metus iš 1 kW įrengtosios elektrinės galios pagaminamas elektros energijos kiekis bus mažesnis.

Dėl optimalaus saulės jėgainės įrengimo ar jos efektyvumo didinimo rekomenduojame konsultuotis su saulės jėgainių įrangą parduodančiomis įmonėmis arba įrengimo darbus atliekančiais rangovais.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?
Kaip paspartinti klientų generacijos pradžią?

Artėjant parko prijungimo terminui (rekomenduojame prieš 60 dienų), pateikite preliminarų vartotojų sąrašą išmaniųjų skaitiklių išankstiniam įrengimui. Klientų sąrašus pateikti Nutolusių parkų preliminarių sąrašų pateikimas | ESO, ESO įvertinę galimybes pateiks atsakymą dėl išankstinio išmaniųjų apskaitos prietaisų keitimo bei preliminaraus termino, iki kada apskaitos prietaisai vartotojams iš sąrašo bus pakeisti. Atkreipiame dėmesį, kad pateikiamuose sąrašuose būtų tie Klientai, kurių vardu yra sudaryta elektros tiekimo sutartis, taip pat, sąraše pateikiamas objekto numeris turi atitikti objekto adresą. Šią informaciją pateikia klientas parko vystytojui.

Pažymime, kad kitais kanalais sąrašai nebus priimami.

Išmaniųjų skaitiklių diegimas yra nemokamas visiems gaminantiems vartotojams. Jeigu reikalinga keisti apskaitos prietaisą, ESO inžinierius Elektros tiekimo sutartyje nurodytais kontaktais (pasitikrinti klientas gali ESO savitarnoje https://mano.eso.lt) susisieks ir susiderins atvykimo laiką. Jei kliento apskaita įrengta lauke, diegiant skaitiklius nebūtina būti namuose.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?