Pradžia

Prisijungimo klausimai

Kaip susikurti paskyrą?

Prisijungus prie mano.eso.lt paspauskite mygtuką „Registruotis“. Atsidariusioje formoje įveskite įmonės pavadinimą ir kodą. Paspauskite mygtuką „Pradėti registraciją". Kitame žingsnyje patvirtinkite savo tapatybę vienu iš pateiktų būdu -  Swedbank arba SEB bankais. Jei pasirinkote Swedbank ar SEB, naudokite savo asmeninę, o ne verslo banko paskyrą. Patvirtinus tapatybę, formoje suveskite savo kontaktinius duomenis ir prisekite įgaliojimą valdyti nurodytos įmonės paskyrą (įgaliojimą atstovauti įmonę, Registrų centro išrašą ar kitą dokumentą, patvirtinantį, kad galite atstovauti įmonę). Patvirtinus įvestus duomenis, nurodytu elektroniniu adresu gausite instrukciją, kaip susikurti slaptažodį ir aktyvuoti savo paskyrą.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?
Ką daryti, jeigu pamiršau savo paskyros prisijungimo el. pašto adresą?

Jeigu turite susikūręs paskyrą „namams“, galite jungtis naudodamiesi elektroninių valdžios vartų, Swedbank ar SEB banko elektroninės tapatybės nustatymo sistemomis. Jas rasite po prisijungimo forma. Jeigu turite paskyrą „verslui“, prašome skambinti 1852.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?
Ką daryti, jeigu pamiršau savo paskyros slaptažodį?

Jeigu pamiršote prisijungimo slaptažodį, naudokitės slaptažodžio priminimo funkcija - įvedę savo paskyros elektroninį paštą, gausite instrukciją, kaip atnaujinti slaptažodį.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?