Būtinieji

Slapukai naudojami Svetainės funkcionavimui užtikrinti.

Statistiniai

Slapukai naudojami rinkti anoniminę statistinę informaciją apie tai kaip naudotojai naudojasi Svetaine.

Rinkodaros

Slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip naudotojai naudojasi Svetaine ir užtikrinti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus.

Funkciniai

Slapukai naudojami siekiant įsiminti naudotojų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., kalbos ar laiko zonos).

Loading
Pradžia

Elektros įvedimo įmokos skaičiuoklė namams

1Pageidaujama paslauga
Naujas įvedimas
Galios didinimas
7Esama galia
4Objekto tipas
5Objekto plotas
6
Viryklės tipas
4Galios poreikis
2Atstumas
3Projekto rengėjas

Jeigu projektą rengs ESO – projektavimo ir rangos darbus pradėsime, kai tik sumokėsite apskaičiuotą preliminarią paslaugos įmoką. Jei projektą rengsite Jūs – lauksime, kada Jūs arba Jūsų pasirinktas projektuotojas atliks projektavimo darbus ir suderins projektą pagal ESO prijungimo sąlygas. Prijungimo darbus pradėsime vykdyt Jums pateikus suderintą projektą ir sumokėjus Prijungimo paslaugos sutartyje nurodytą įmoką.

Rezultatai

Skaičiuoklėje pateikiama kaina yra preliminari. Ją apskaičiuojant įvertinamas tik kliento galios poreikis ir numatomas tinklo atstumas.

Galutinė kaina nuo preliminarios gali skirtis – papildomai vertinamas elektros tinklo rekonstrukcijos ir plėtros poreikis bei techniniai reikalavimai objektui, vadovaujantis Lietuvos Energetikos ministro įsakymu patvirtinta metodika.

Tikslią prijungimo kainą sužinosite Prijungimo paslaugos sutartyje, kurią parengsime, kai gausime paraišką ir įvertinsime Jūsų situaciją.

Primename, kad prijungimo paslaugos kainą nustato ir reguliuoja Valstybinė energetikos reguliavimo taryba, o su kainos dedamosiomis išsamiau susipažinti galite čia.

*results_subtitle_boost_dist_eso*

*results_subtitle_boost_dist_client*

*results_subtitle_boost_zero_dist*

Leistinoji naudoti galia
Atvado tipas
Preliminari prijungimo paslaugos kaina:
Eur (su PVM)
Eur (be PVM)
Prijungimo įkainis be nuolaidos
Eur (su PVM)
Eur (be PVM)
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos elektros energetikos įstatymo 67 straipsnio 7 dalies 7 punktu preliminarios prijungimo įmokos skaičiuoklė pateikia preliminarias sumas, vertinant situaciją kai pritaikoma kompensacija ir situacija kai kompensacija netaikoma.
Susipažinti su įstatymu galima pasinaudojus šia nuoroda: LIETUVOS RESPUBLIKOS ELEKTROS ENERGETIKOS ĮSTATYMAS“
Užsakyti Užsakyti

Jeigu Jūs nurodėte elektros galią > 500 kW, preliminarią paslaugos kainą galėsime apskaičiuoti tik po paraiškos pateikimo parengtoje paslaugos sutartyje.

×

Detaliau skaitykite čia.

ELEKTROS GEDIMO REGISTRAVIMAS Savitarna