ESO Tinklų vystymo tarnybos vadovas Ovidijus Martinonis palieka įmonę

2025 m. rugsėjo 03 d.
ESO Tinklų vystymo tarnybos vadovas Ovidijus Martinonis palieka įmonę

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) praneša, kad Tinklų vystymo tarnybos vadovas Ovidijus Martinonis palieka organizaciją ir karjerą tęs už įmonės ribų. Paskutinė jo darbo diena įmonėje – rugsėjo 12 d. 

Pereinamuoju laikotarpiu ESO Tinklų vystymo tarnybos pareigas laikinai eis įmonės Tinklų technologijų ir planavimo departamento vadovas Egidijus Šatrauskas.

ESO bendrovės vadovo Renaldo Radvilos teigimu, Ovidijaus indėlis į organizaciją – nuo klientų prijungimo spartinimo ir atsinaujinančių išteklių plėtros iki pažangių infrastruktūros sprendimų – reikšmingai prisidėjo prie ESO tinklų modernizavimo. 

„Dėkoju Ovidijui už viską, ką nuveikėme kartu. Jo gebėjimas aktyviai prisidėti prie kiekvieno projekto sėkmės buvo ypač vertingas. Linkiu visokeriopos sėkmės naujame karjeros etape“, – sako R. Radvila.