Elektros įrenginių perkėlimas (rekonstrukcija)

Elektros įrenginių perkėlimo (rekonstrukcijos) paslauga yra skirta klientams, kurie nori iškelti arba pertvarkyti  ESO priklausančius elektros įrenginius (energetikos objektus), esančius savininkui nuosavybės teise priklausančiuose statiniuose ir/arba žemės sklypuose. 

Prieš pildant paraišką, kviečiame pasiruošti reikiamus dokumentus:

  • Pastato ir žemės sklypo bendraturčių laisvos formos sutikimą (dokumento pavyzdys čia). Jei turtas bendrąja jungtine nuosavybe priklauso Jums ir sutuoktiniui, bendraturčių sutikimo nereikia.

  • Notaro patvirtintą įgaliojimą, jeigu paraišką pildote ne kaip objekto savininkas.

  • Situacijos planą su pažymėta pageidaujama elektros skaitiklio įrengimo vieta, jei reikės iškelti elektros skaitiklį (pavyzdys). Atkreipiame dėmesį, kad galite rinktis, jog elektros skaitiklio vietą parinktų ESO, tokiu atveju pasirinktoje vietoje prašome pažymėti „ESO“.

Norite užsisakyti paslaugą?

Pateikite paraišką ESO savitarnoje

Kviečiame prisijungti prie ESO savitarnos ir greitai bei patogiai pateikti paraišką (instrukciją matysite čia). Pildydami paraišką, komentarų lauke prašome pateikti  kuo išsamesnę informaciją apie objektą tam, kad mūsų komanda pasiūlytų Jums geriausius techninius sprendimus.

Kai tik gausime paraišką, atsiųsime Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą už prijungimo sąlygų parengimą - 41,89 Eur su PVM. Kai tik gausime mokėjimą, per 3 k. d. įvertinsime paraišką. Dėl šiuo metu padidėjusio pateiktų paraiškų kiekio prijungimo sąlygas parengsime per 7 k. d. Atsiprašome už nepatogumus.

Parengsime Įrenginių perkėlimo (rekonstravimo) sąlygas

Per 3 k. d. įvertinsime Jūsų pateiktą paraišką. Įrenginių perkėlimo (rekonstravimo) sąlygas parengsime per 7 k. d.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad apie galimybę pasirinkti savo rangovą sužinosite po paraiškos pateikimo jums parengtose sąlygose. Jeigu sąlygose bus nurodyta, kad tokią galimybę turite, kviečiame detaliau susipažinti čia.

Prašysime parengti projektą

Jūs arba Jūsų pasirinktas projektuotojas turės pagal išduotas įrenginių perkėlimo (rekonstravimo) sąlygas parengti projektą (brėžinius ir planus DWG formatu) ir jį patalpinti čia.

Kai tik gausime parengtą projektą, jįįvertinsime ir pateiksime atsakymą, ar projekto sprendiniams pritarta ar reikalingos projekto korekcijos.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad projekto derinimas gali užtrukti nuo 5 iki 15 d. d., jei elektros įrenginių prijungimui prie ESO skirstomųjų elektros tinklų reikės įrengti arba rekonstruoti:

  • 330 kV, 110 kV, 35 kV oro ar kabelių linijas;
  • 330/110/10 kV, 110/35/10(6), 110/10(6) kV, 35/10 kV transformatorių pastotes;
  • 10 kV skirstomuosius punktus.

Parengtas projektas galioja 12 mėnesių nuo projekto suderinimo datos. Per šį laikotarpį galėsite sudaryti Paslaugos sutartį. Nespėjus to padaryti, reikės atnaujinti projektą pagal naujai išsiimtas įrenginių perkėlimo (rekonstravimo) sąlygas.

Parengsime Elektros įrenginių perkėlimo (rekonstrukcijos) paslaugos sutartį ir prašysime apmokėti įmoką

Kai tik projektas bus suderintas, per 5 d. d. parengsime Elektros įrenginių perkėlimo (rekonstrukcijos) paslaugos sutartį ir išankstinio mokėjimo sąskaitą. Su sutarties bendrosiomis sąlygomis galite susipažinti čia.      

Prašysime prisijungti prie ESO savitarnos, peržiūrėti ir patvirtinti parengtą sutartį bei apmokėti apskaičiuotą preliminarią paslaugos įmoką.

Pradėsime vykdyti rangos darbus

Kai tik sumokėsite apskaičiuotą preliminarią paslaugos įmoką, jūsų pasirinktas arba mūsų priskirtas rangovas pradės rangos darbus.

Parengsime / atnaujinsime nuosavybės ribų aktą

Atlikus rangos darbus ir pasikeitus elektros skaitiklio vietai, atnaujinsime nuosavybės ribų aktą. Dokumentą matysite prisijungę savitarnoje prie objekto informacijos.

Parengsime / atnaujinsime Nuosavybės ribų aktąn

Atlikus rangos darbus ir pasikeitus elektros skaitiklio vietai, atnaujinsime nuosavybės ribų aktą. Dokumentą matysite prisijungę savitarnoje prie objekto informacijos.

Elektros skaitiklio perkėlimas

Pasikeitus elektros skaitiklio vietai, paraiškoje nurodytais kontaktais su jumis susisieks ESO inžinierius susiderinti patogaus darbų atlikimo laiko ir atvyks perkelti arba pastatyti naują elektros skaitiklį.

Pateiksime galutinę PVM sąskaitą-faktūrą paslaugos apmokėjimui

Atlikus visus darbus, parengsime galutinę paslaugos PVM sąskaitą-faktūrą. Jei po atliktų darbų susidarys permoka - ją grąžinsime jums į tą pačią sąskaitą iš kurios atlikote mokėjimą, jei susidarys nepriemoka – prašysime jūsų sumokėti papildomai.